Ako vyhľadávať tovar

Tovar, ktorý je viditeľný v zozname produktov ako šedý je aktuálne nedostupný a nie je možné ho objednať.

KúpSiTo.sk nedostupný tovar

Vyhľadávanie autodielov

Pri hľadaní autodielov odporúčame postupovať nasledovne:

  1. Nájdete si konkrétnu kategóriu v ktorej chcete daný autodiel nájsť. Odporúčame začať v kategórií Automobilový priemysel, kde si vyberiete špecifickejšie kategórie v ktorých chcete hľadať.

  2. Následne dohľadáte požadovaný tovar podľa filtrov, ktoré sa budú nachádzať v danej kategórií a môžete vyhľadať tovar podľa značky auta. Nižšie v obrázku vidíte ukážku filtrov.

Ak by ste nešli do danej kategórie a začali vyhľadávať autodiel už na hlavnej stránke tak získate príliš veľa výsledkov a budete mať problém nájsť požadovaný tovar. Postupom popísaným vyššie nájdete ten správny tovar najrýchlejšie.

KúpSiTo.sk Autodiely

Vyhľadávanie tovaru

Pri hľadaní tovaru, ktorý nepatrí do kategórie autodielov odporúčame podobný postup s menšími rozdielmi:

  1. Nájskôr si zvolíte, čo najšpecifickejšiu kategóriu v ktorej by sa mal nachádzať tovar, ktorý hľadáte.

  2. Zakliknete si požadovanú špecifikáciu tovaru vo filtroch.

  3. Ak bude vyhľadávanie stále príliš rozsiahle tak môžete vo vyhľadávaní na vrchu stránky zvoliť slovo alebo frázu, ktorú chcete vyhľadávať. Odporúčame mať zakliknuté vyhľadávať len v tejto kategórií. Vtedy bude danú frázu alebo slovo vyhľadávať len v kategórií na ktorej sa práve nachádzate.

Ak by ste nešli do kategórie a začali vyhľadávať tovar už na hlavnej stránke tak získate príliš veľa výsledkov a budete mať problém nájsť požadovaný tovar. Postupom popísaným vyššie nájdete ten správny tovar najrýchlejšie.

KúpSiTo.sk Hladať