PRAMOL LAWAX 1L - Umývanie, údržba a leštenie podláh - KONCENTRÁT
Kód tovaru: 15062677252
- Stav: Nové
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,1 kg
- Obchodné meno: LAWAX
- Druh: Tekutina
- Druh: Čistenie podlahy
- Kapacita: 1 l
- Váha: 1,2 kg
- Balenie produktu: Plastová fľaša
- Účel: Univerzálne
- Krajina pôvodu: Švajčiarsko
- Počet kusov v balení: 12 ks
- Počet kusov v súprave: 1
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Kvapalina na umývanie a údržbu - PRAMOL LAWAX 1L #11003.07701
- Prípravok, ktorý súčasne čistí, chráni a leští podlahy. Na povrchu vytvára hodvábny odolný ochranný film, ktorý nie je šmykľavý. Chráni pred prenikaním vody a nečistôt do podlahovej konštrukcie.
- Pomery riedenia: 200 ml - 400 ml na 10 l vody (2 - 4%)
- Účel prípravku:Čistenie (čiastočné pôsobenie), starostlivosť a údržba
- Kapacita [L]: 1 L
- Typ produktu: Koncentrát
- Kategória produktu (podľa výrobcu): Udržiavanie budov v čistote
- Podkategória produktu (podľa výrobcu): Čistiace a ošetrujúce prostriedky
- Hodnota PH prípravku: Koncentrát: 8 / 1% roztok: 7
Prípravok, ktorý súčasne čistí, chráni a leští podlahy. Na povrchu vytvára hodvábny odolný ochranný film, ktorý nie je šmykľavý a chráni pred prenikaním vody a nečistôt do podlahy. Pravidelné používanie zvyšuje ochranu povrchu. Na získanie vysokého lesku ho možno použiť vo forme koncentrátu. Určené na ručnú aplikáciu.
- Aplikácia
Použitie na čistenie a údržbu všetkých typov umývateľných/vodeodolných podláh, ako napr. ako sú plastové podlahy vrátane: PVC, gumy, vinylu, epoxidovej živice, ako aj betónu, kameniny, klinkeru, prírodného a umelého kameňa, asfaltu, linolea, xylolitu.
- Dávkovanie
200 – 400 ml na 10 l vody (2 – 4 %) alebo použite neriedené
- Ako užívať
Aplikujte pracovný roztok (pozri: Dávkovanie) na podlahu. Vydrhnite na miestach, kde sú silné nečistoty. Nechajte zaschnúť. Pre získanie vysokého lesku nanášajte neriedený a rovnomerne rozotrite po celom povrchu.
- Poznámky
Podložky, handričky, čistiace prostriedky a iné savé materiály použité na aplikáciu dôkladne opláchnite vodou, zakryte vodou na niekoľko hodín alebo skladujte v uzavretej nádobe mimo dosahu vzduchu. Chráňte pred mrazom. Nepoužívajte na drevené, korkové alebo porézne plastové podlahy s jasnou štruktúrou (dutiny, brúsené drevo a pod.) Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním.
- Technické údaje
Trvanlivosť: 2 roky
Skladovanie: vždy skladujte pri teplote nad 0oC
Hodnota PH (koncentrát) : 8
Hodnota PH (1 % roztok): 7
- Zloženie
neiónové povrchovo aktívne látky, vonné látky, konzervačné látky, voda
- Produkt určený na profesionálne použitie
| Stav | Nové |
| Hmotnosť produktu s obalom | 1,1 kg |
| Obchodné meno | LAWAX |
| Druh | Tekutina |
| Druh | Čistenie podlahy |
| Kapacita | 1 l |
| Váha | 1,2 kg |
| Balenie produktu | Plastová fľaša |
| Účel | Univerzálne |
| Krajina pôvodu | Švajčiarsko |
| Počet kusov v balení | 12 ks |
| Počet kusov v súprave | 1 |
| Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).


