KúpSiTo.sk
0 výrobkov: 0,00 €

CAR píšťalka Repeller pralesným

  • Platnosť ponuky: do vypredania zásob
  • Kód tovaru: 6478739132
  • Počet zobrazení: 2671
  • Stav: nové

4,04
+ 5,06 (poštovné v rámci Poľska)
za sadu
na sklade v Poľsku 66 ks (z 420 ks)
Plašiče zverí v ponuke tohto predajcu
Celá ponuka tohto predajcu

Pozn.: v prípade možnosti výberu farby,
typu, vzoru ju uveďte do poznámky
  • Stan: Nowy
SAMOCHODOWY GWIZDEK ODSTRASZACZ ZWIERZYNY LEŚNEJ
Numer katalogowy: 71021

Komplet małych gwizdków, które wytwarzają dźwięk o wysokiej częstotliwości, płoszący zwierzęta od drogi. Uruchamiany jest przez pęd powietrza podczas jazdy. Słyszalność do 2 km.


 


 

 

Gwizdek pozwala na ograniczenie kolizji pojazdu ze zwierzętami, dzięki emisji dźwięków o wysokiej częstotliwości. Na ich skutek zwierzęta płoszą się co sprawia, że droga po której jedziemy jest bezpieczna.

Nie wymaga odrębnego włączania. Przy prędkościach powyżej 60 km/h gwizdek emituje dźwięk o wysokiej częstotliwości ostrzegający zwierzęta przed zbliżającym się pojazdem. Zasięg dźwięku gwizdka wynosi około 2 km w zależności od warunków terenowych i pogody.

Montaż jest bardzo prosty przy pomocy załączonej taśmy dwustronnej (dołączonej do kompletu).

Oferta dotyczy kompletu, czyli 2 sztuk.

 

 


 
Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

panele aukcyjne

Aukcja stworzona 2016-09-07 21:20:36 przez sklep oparty na systemie IAI-Shop.
© 2014 - 2016 KúpSiTo.sk
Autodiely
Obrazy Obrazy Sánky s fusakom pre bábätká Sánky s fusakom pre bábätká Barbie, filmové a rozprávkové postavičky Barbie, filmové a rozprávkové postavičky Univerzálne korčule 2v1 Univerzálne korčule 2v1 Drevené sánky s operadlom Drevené sánky s operadlom Tlačové struny pre 3D tlač Tlačové struny pre 3D tlač Vtáčie búdky a kŕmidlá Vtáčie búdky a kŕmidlá Vyhrievané rukavice Vyhrievané rukavice Zrkadlá s LED osvetlením Zrkadlá s LED osvetlením Univerzálne sitko na varenie Univerzálne sitko na varenie Lyžiarske okuliare s Full HD kamerou a pamäťovou kartou Lyžiarske okuliare s Full HD kamerou a pamäťovou kartou Krbový ventilátor pre rozvod tepla Krbový ventilátor pre rozvod tepla Džbány a karafy Džbány a karafy Prilby na lyžovačku a snowboarding Prilby na lyžovačku a snowboarding Praktický odhŕňač snehu s kolieskami Praktický odhŕňač snehu s kolieskami Izolované búdy pre psov (s predsieňou) Izolované búdy pre psov (s predsieňou) 3D LED stolíky 3D LED stolíky
Zanechajte nám odkaz
Moment...
Upozornenie: Tovar nemáme skladom, sme len sprostredkovatelia najväčšieho bazáru v EÚ. Ďalšie informácie o tovare Vám vieme na základe kódu tovaru zistiť na vyžiadanie. Doručenie tovaru môžete očakávať oficiálne do 8-10 pracovných dní, podľa skúseností väčšina tovaru chodí do týždňa. Rozumiem Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Súhlasím