Som tu prvý krát

Vítame Vás v internetovom obchode kupsito.sk

Základné informácie

Internetový obchod Kupsito.sk sprostredkováva predaj tovaru z Poľska na Slovensko automatizovaným spôsobom. Už niekoľko rokov ponúkame naše služby v rámci slovenskej a českej republiky. Pracujeme len s overenými dodávateľmi(firmami) v Poľsku pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Ponúkame kompletný sortiment produktov zo všetkých oblastí. Ak máte problém nájsť nejaký tovar na eshopoch alebo kamenných predajňách, u nás ho určite nájdete. Máme v ponuke viac ako 44 miliónov produktov. Aby ste čo najrýchlejšie našli požadovaný tovar, odporúčame si prečítať návod Ako vyhľadávať tovar na našom internetovom obchode.

V naše ponuke produktov naozaj nájdete špecifické veci a tovar, ktorý na Slovensku nenájdete. Cena za tovar je výrazne nižšia ako na Slovensku, ale hlavným faktorom je jedinečnosť tovaru.
Vhodný je napríklad nákup nových/repasovaných autodielov v Poľsku. Pokazilo sa Vám svetlo na aute, máte rozbitý nárazník, prasknuté čelné sklo atď. Na Slovensku si môžete zakúpiť len nové diely, ktoré stoja v stovkách EUR. U našich predajcov získate takýto tovar za pár EUR. Stačí si len objednať, zaplatiť a tovar príde na vašu adresu.

Ceny, doprava a platba

Ceny za tovar máme samozrejme nízke a oproti nákupu na Slovensku dokážete ušetriť desiatky až stovky EUR. Na všetok náš tovar máte dopravu ZADARMO čiže nebudete nič platiť naviac. Ak sa jedná o nadrozmerný náklad, vtedy je účtovaná individuálna cena dopravy po dohode so zákazníkom nakoľko náš vlastný zamestnanec musí daný tovar doviesť na vybranú adresu.
Za tovar platíte prevodom na účet. Buď zaplatíte plnú cenu objednávky na náš bankový účet alebo zálohu za daný tovar vo forme 30% z objednávky tovaru. Zvyšok ceny doplatíte na dobierku kuriérovi. Celú objednávku na dobierku nezasielame.
Doba doručenia tovaru je 5-10 dní od objednávky. Objednávku začneme spracovávať až keď bude prevedená daná čiastka na náš bankový účet

Hlavné výhody

  • Doprava zadarmo na všetok tovar

  • Žiadne skryté poplatky, konečná cena za tovar

  • Žiadne prepočítavanie marže, dopravy alebo nutná komunikácia s dopravcom

  • Nie je nutná znalosť poľského jazyka, všetko vybavíme my

  • Široký sortiment produktov, ktoré nikde inde nenájdete

  • Pravidelné akcie na vybraný tovar