SVADOBNÝ ZÁÁL, dvojvrstvový, HMOHA, 60/70, TRI FARBY
Kód tovaru: 10179945968
- Stav: Nové
- Pohlavie: Žena
- Farba: Biela
- Celková dĺžka: 70 cm
- Dominantný materiál: Tyl
- Ozdoby: Nevyplnené
- Ďalšie vlastnosti: Nevyplnené
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vitajte na aukciách značkových závojov "JMart".
Sme výrobcom šiat, závojov a svadobných doplnkov, naše produkty nájdete v mnohých renomovaných salónoch.
Cena tohto modelu v showroome je približne 120 PLN. Nakupujte lacnejšie od výrobcu! Ponúkame okamžité odoslanie a možnosť vrátenia v prípade, že závoj neladí so šatami.
Klasický haze závoj, dvojvrstvový, strihaný z kruhuVyrobený z najkvalitnejšieho jemného talianskeho tylu .
- dvojvrstvové
- vrstvy: 60/70cm
- pripevnené k priehľadnému hrebeňu
- závoj je zastrihnutý na dodajte mu ľahkosť.
Získava si uznanie klientov svojou jednoduchou eleganciou.
Závoj krásne visí a dokonale sa hodí k diadémom a šatám z empíru, morskej panny a presýpacích hodín.
Naše závoje sú už upevnené na hrebeňoch, nemusíte ich prišívať, viazať a upravovať - stačí si ich pripnúť do vlasov.
Dostupné v troch farbách:
- biela
- ecru
- dúhová slonovina
Nezabudnite uviesť farbu závoja, ktorý ste objednávanie.
V balení nájdete tipy a návody ako sa o závoj starať.
Na našich ďalších aukciách nájdete: podväzky, spodničky, závoje a bolerka.
Cena dopravy zostáva rovnaká bez ohľadu na počet zakúpených položiek.
..
Posielame závoje v kartónových škatuliach, navyše zaistené vzduchotesným vrecúškom, aby sa po ceste nič nestalo.
Dostupné farby: biela, ecru, jemne dúhová slonovina. Ivory je odtieň bielej, ktorý je svetlejší ako takzvaná ecru. krém. Slonovinový tyl je o niečo tuhší kvôli dúhovému lesku.
Fotky odtieňov bielej nie sú presné, dokonca aj monitor, na ktorom si fotografiu prezeráte, má veľký vplyv.
.
p>Nezabudnite uviesť farbu závoja, ktorý si objednávate.
Stav | Nové |
Pohlavie | Žena |
Farba | Biela |
Celková dĺžka | 70 cm |
Dominantný materiál | Tyl |
Ozdoby | Nevyplnené |
Ďalšie vlastnosti | Nevyplnené |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
Zobraziť viac