TABLETOVÁ SOĽ DO TABLETY SO ZMÄKČOVAČOM 25
Kód tovaru: 10550773581
- Stav: Nové
- Značka: Hydroland
- Druh: Iné
- Hmotnosť produktu s obalom: 25 kg
- Kód výrobcu: SKONTROLUJTE SOĽ
- Model: Iné
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Popis:
Nami ponúkaná tabletovaná soľ je určená na regeneráciu usadenín pri úprave vody - zmäkčovacích procesoch.
Množstvo na vrece: 25 kg
Značka: Hydroland
Hydroland funguje už viac ako 20 rokov , neustále upevňovanie svojej pozície na domácom i zahraničnom trhu. V súčasnosti je jednou z popredných spoločností v priemysle sanitárnych a vykurovacích produktov.
Naše produkty majú kladný posudok Národného ústavu hygieny, ktorý zahŕňa získanie príslušných certifikátov a vyhlásenie o zhode.
Spoločnosť bola niekoľkokrát ocenená v rebríčku „Business Gazelles“ najdynamickejšie sa rozvíjajúcich podnikov organizovanom časopisom „Puls Biznesu“.
Stav | Nové |
Značka | Hydroland |
Druh | Iné |
Hmotnosť produktu s obalom | 25 kg |
Kód výrobcu | SKONTROLUJTE SOĽ |
Model | Iné |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac