NEONAIL Hybridný lak na nechty biely golier 7,2 ml
Kód tovaru: 10590935281
- Stav: Nové
- Druh: Farebný lak
- Farba: Biela
- Názov farby podľa výrobcu: Biely golier
- Zbierka: Milady
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Kód výrobcu: 4659-7
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Značka: NEONAIL
- Farba: White Collar
- Kolekcia : MILADY
- Odtieň: Biela
- Povrch: Klasický
- Úroveň pokrytia: Nepriehľadné
- Inšpirácia pre: Vianoce, zimu, významnú príležitosť, svadbu, leto, dátum
- Vytvrdzovanie: UV/LED
- Kapacita: 7,2 ml
- Kód výrobcu: 4659-7
Hybridný lak na nechty NEONAILBiely golier
Klasická biela je vaša nevyhnutnosť. Biela je jednou zo základných farieb potrebných na vytvorenie klasických štýlov. Biely golier bude skvele fungovať ako jednotná farba na vašich nechtoch.
Kolekcia MILADY
Pastelky sú najnovším trendom v svet módy a líčenia. Jemnosť a ženskosť nás inšpirovali k vytvoreniu zmyselnej a očarujúcej kolekcie hybridných lakov na nechty Milady. Tmavšie farby sú rovnako nádherné, a preto ich nosíme ako každý deň, tak aj pri významnejších príležitostiach. Pohrajte sa s farbami z našej palety a vytvorte na svojich nechtoch výrazné a rozmanité ozdoby. Vďaka odolnej receptúre vydrží lak až tri týždne. Z týchto oslnivých hybridov budete nadšení a každého očaríte ich podmanivou žiarou! Ktorý odtieň sa vám páči najviac?
Aplikácia:
- Neht jemne zmatnite leštiacim blokom.
- Naneste vrstvu BASE a vytvrdnite v LED/UV lampe.
- Naneste vrstvu hybridný lak vo vybranej farbe a opäť vytvrdzujte v LED/UV lampe (čím tmavšia farba, tým dlhší čas vytvrdzovania).
- Potom naneste druhú, rovnako tenkú vrstvu rovnakého laku a následne lak vytvrdzujte v LED/UV lampe.
- Naneste vrstvu TOP pre dodanie veľmi výrazného lesku a opäť vytvrdnite v LED/UV lampe.
- Na odstránenie gél laku z nechtov zmatnite lesklú vrstvu leštiacim blokom, potom naneste acetón na fóliové zábaly na nechty (alebo použite bezprašný vatový tampón a zakryte ním necht , potom zabaľte do hliníkovej fólie) a nechajte pôsobiť cca 10 min. Ak zostanú nejaké zvyšky gél laku, odstráňte ich drevenou tyčinkou alebo kovovou lopatkou.
Zloženie:
Di-HEMA trimetylhexyl dikarbamát, HEMA, acetát butyrát celulózy, hydroxycyklohexylfenylketón, etyltrimetylbenzoylfenylfosfinát, trimetylbenzoyldifenylfosfínoxid , Silica, BHT, p-Hydroxyanizol, CI 77891, CI 60725.
Ak sa vyskytnú rušivé príznaky, prestaňte používať a okamžite odstráňte produkt z nechtovej platničky.
Stav | Nové |
Druh | Farebný lak |
Farba | Biela |
Názov farby podľa výrobcu | Biely golier |
Zbierka | Milady |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Kód výrobcu | 4659-7 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac