AN8 PTFE olejová palivová špička rovná JRspec
Kód tovaru: 10595557224
- Stav: Nové
- Výrobca dielov: JRspec
- Typ auta: Osobné autá, nedefinované
- Typ motora: Benzín, Diesel, Žiadne informácie
- Katalógové číslo dielu: KP4608-001JRspec
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
An8 PTFE Straight JRspec Oil Fuel Tip JIC
JRspec AN8 otočná rovná prípojka k PTFE hadici
Eloxovaná hliníková rovná AN8 prípojka k oceľovým opleteným PTFE hadičkám. Konce sú otočné o 360' s poistnými kolíkmi na oboch stranách. Koncovky by sa mali používať s našou teflónovou hadicou AN8 PTFE. Koncovky sú opakovane použiteľné.
Použitie:
- Palivo, olej, mazacie systémy atď.
Špecifikácia produktu :
- AN8 vnútorný závit (3/4" UNF)
- Ľahká, odolná hliníková zliatina
- CNC obrobené podľa noriem leteckej kvality
- Vysokokvalitné eloxovanie pre zvýšenú odolnosť a pevnosť
- 360-stupňové otočné konce s poistným kolíkom
- Farba: čierna
Všetky naše hliníkové armatúry a adaptéry sú precízne CNC opracované podľa najvyšších štandardov v najmodernejšom výrobnom závode, všetky komponenty sú vyrábané podľa noriem leteckého priemyslu pre trvanlivé, tesné a bezpečné spojenie.
Iné zodpovedajúce fitingy, vsuvky , adaptéry a ekvivalenty pre tento produkt sú dostupné v našom obchode.
Veľkosť hrotu Veľkosť hadice Veľkosť závitu UNF
AN3 AN3 3,2 mm (1/8") 3/8"
AN4 AN4 5 mm (3/16") 7/16"
AN6 AN6 8 mm (5/16") 9/16"
AN8 AN8 10 mm (3/8 ") ") 3/4"
AN10 AN10 12,7 mm (1/2") 7/8"
AN12 AN12 15,9 mm (5/8") 1-1/ 16"
2270 km a 2200 Nm - to je sila nášho demo auta Tsunami bimoto Calibra, najrýchlejšieho dvojmotorového auta na svete! Auto stvorené pre preteky na 1/4 míle na diely FMIC zrýchli z 0-300 km/h za menej ako 10 sekúnd a niekoľko sezón sa umiestňovalo na najvyšších stupňoch víťazov. Tieto skutočnosti potvrdzujú najvyššiu kvalitu a životnosť našich dielov.
Naše diely sú použité špičkovým poľským a európskym driftom: Paweł Trela (Opel GT 870 km), Bartosz Ostalowski (Nissan 200sx 1000 km), Adam Zalewski (BMW e30 900 km), Karolina Pilarczyk (Nissan 200sx 750 km), Piotr KozzeWor60KM (3M 0M 60KM) Hypki (BMW e30 650 km) ), Paweł Korpuliński (BMW e82 800 km), Wojciech Goździewicz (BMW e36 700 km), Maciej Jarkiewicz (Toyota Supra 750 km) a mnohí ďalší!
majstrovské tituly v najvýznamnejších ligách v Poľsku (Drift Open, PFD, Drift Masters Grand Prix) aj na celom svete (King of Europe, Formula Drift, Drift Masters European Championship).
Stav | Nové |
Výrobca dielov | JRspec |
Typ auta | Osobné autá, nedefinované |
Typ motora | Benzín, Diesel, Žiadne informácie |
Katalógové číslo dielu | KP4608-001JRspec |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac