TRAPEZIOVÁ kanva Cherry ergonomická HAGSEN 10L
Kód tovaru: 10665202646
- Stav: Nové
- Značka: Hagsen
- Kapacita: 10 l
- Materiál spracovania: Plast
- Farba: Odtiene červenej
- Hmotnosť produktu s obalom: 2,5 kg
- Kód výrobcu: 2417
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
TRAPÉZOVÁ kanva Cherry ergonomická HAGSEN 10L
Kód produktu:
5903792653667
Popis produktu
Ergonomická kanva s originálny vzhľad a módna farba.
Konzervu možno nosiť na ramene pomocou popruhu. Jej tvar je navrhnutý tak, aby váha zálievky naplnenej vodou neprekážala pri jej prenášaní. Držiak na zálievku bol navrhnutý tak, aby v závislosti od umiestnenia rastliny v dome alebo záhrade bolo vhodné ju držať rôznymi spôsobmi.
Kompaktná veľkosť zálievky umožňuje skladovať v úzkych priehradkách. Vďaka tomu je možné ju prepravovať aj v hromadnom balení.
Sitko konve možno odskrutkovať a nadvihnúť veko, aby sa voda rýchlo naliala. Keď sitko nie je potrebné, možno ho jednoducho vybrať a pripevniť k drieku tuby.
Pre každú farebnú verziu bol navrhnutý iný vzor štítku. Na štítkoch je termoaktívny znak OTI, ktorý ukazuje, či má voda správnu teplotu.
Materiál: plast (HDPE/PP)
Povrch: matný
Farba: čerešňová (tmavoružová)
Kapacita: 10L
Dĺžka: 704 mm
Výška: 366 mm
Šírka: 144 mm
p>
Výrobca: HAGSEN
Stav | Nové |
Značka | Hagsen |
Kapacita | 10 l |
Materiál spracovania | Plast |
Farba | Odtiene červenej |
Hmotnosť produktu s obalom | 2,5 kg |
Kód výrobcu | 2417 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac