SPÍNAČ SCHNEIDER CEDAR 1-PPE. Z POZADIA LED ČIERNA
Kód tovaru: 10801893278
- Stav: Nové
- Značka: Schneider Electric
- Druh: Prepínač
- Počet kľúčov: Slobodný
- Typ: Klasické
- Typ produktu: Jediný spínač
- Kód výrobcu: WNT100CS05
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Základné parametre:
- Sortiment: Cedar
- Typ produktu alebo komponentu: Vypínač s kontrolkou
- Prezentácia zariadenia: Kompletný produkt
- Farba uzáveru: Čierna
Ďalšie parametre:
- Funkcia konektora: b> 1-pólové
- Inštalácia elektroinštalačného príslušenstva: Montáž na povrch
- Podsvietenie: Podsvietenie tlačidiel
- Menovitý prúd: 10 A 250 V striedavý prúd (AC)
- Označenie: Svetelný symbol
- Stupeň ochrany IP:IP44
- Výška: 90 mm
- Šírka: 64 mm
- Hĺbka: 48 mm
Céder, 1-pólový vypínač s podsvietením, IP44, čierny s katalógovým číslom WNT100CS05 je séria Cedar príslušenstvo od Schneider Electric.
- Produkt má tieto rozmery: šírka 64 mm, výška mm, hĺbka 48 mm.
- Aktuálna nosnosť konektor je 10A.
- Prepínač sa vyznačuje zvýšenou úrovňou krytia IP44.
- Je to kompletný produkt.
SÉRIA CEDAR h2>
Cedar je séria vypínačov a zásuviek na povrch so zvýšenou úrovňou krytia IP44, ideálne na inštaláciu v miestnostiach vystavených vlhkosti, napríklad v garážach.
Séria nástrčných zásuviek a konektorov Cedar je elektroinštalačné zariadenie vysokej kvality a nízkej ceny. Medzi zákazníkmi Schneider Electric je veľmi obľúbený vďaka zvýšenému krytiu IP 44 a rýchlej a jednoduchej inštalácii. Túto sériu si užívatelia často vyberajú pre inštalácie, napríklad v technických miestnostiach. Sortiment povrchovo montovanej série Cedar zahŕňa 16 rôznych typov produktov dostupných v 2 farbách: bielej a čiernej.
Vysoká kvalita a bezpečnosť
"Sortiment série Cedar zahŕňa 16 rôznych typov produktov so zvýšenou úrovňou krytia IP 44. Sú dostupné v 3 farbách: biela, šedá a čierna.
Ponuka obsahuje:
- Spínače s alebo bez podsvietenie,
- Jednoduché a dvojité zásuvky s uzemnením,
- Jednoduché a dvojité zásuvky "schuko" s uzávierkami prúdových ciest
Séria Cedar vynikajúco funguje všade tam, kde sa vyžaduje inštalácia produktov so zvýšeným krytím IP 44. Céder je mimoriadne obľúbený pre inštalácie v kuchyniach, garážach, kúpeľniach, podkroviach a iných technických miestnostiach.“ p>
Výhody
Séria nástrčných zásuviek a konektorov Cedar je perfektná všade tam, kde sa inštalujú produkty so zvýšeným krytím IP 44 vyžaduje sa úroveň. Vysoká kvalita povrchových zásuviek a konektorov ide ruka v ruke s ich atraktívnou cenou. Cedar je séria, ktorá je mimoriadne obľúbená pre inštaláciu v kuchyniach, garážach, kúpeľniach, podkroviach a iných technických miestnostiach.
Aplikácie
Zásuvky na povrch a spínače Séria Cedar je zariadenie so zvýšenou úrovňou ochrany IP44. Vďaka tomu sa dá použiť v miestnostiach vystavených vlhkosti, ako sú kúpeľne, garáže alebo technické miestnosti. Je tiež ideálny pre inštaláciu v kuchyniach, na povalách alebo v dielňach.
Stav | Nové |
Značka | Schneider Electric |
Druh | Prepínač |
Počet kľúčov | Slobodný |
Typ | Klasické |
Typ produktu | Jediný spínač |
Kód výrobcu | WNT100CS05 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac