DERMENA MEN Kúra na starostlivosť o vlasy 15 ampuliek x 5 ml
Kód tovaru: 10866018129
- Stav: Nové
- Značka: dermena
- Kožný problém: Alopécia, vypadávanie vlasov
- Typ vlasov: Oslabené
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Keúra starostlivosti o vlasy DERMENA MEN
15 ampuliek x 5 ml
Účinok:
- zastavuje vypadávanie vlasov
- stimuluje opätovný rast vlasov
- posilňuje vlasy
- zabraňuje nadmernému masteniu vlasov
- chráni pred podráždením
- má regeneračný účinok na pokožke hlavy a udržuje ju v dobrom stave
- rýchlo sa vstrebáva a nezaťažuje vlasy
- nezlepuje vlasy a nesťažuje ich úpravu
Indikácie:
- nadmerné vypadávanie vlasov u mužov
- prvé príznaky mužskej plešatosti (rednutie vlasov, ustupujúca línia vlasov )
- posilnenie oslabených a vypadávajúcich vlasov
- zmiernenie podráždenia pokožky hlavy aj pri súčasne sa vyskytujúcich mastných vlasoch
Účinnosť kúry v ampulkách dermena® men bola potvrdená dermatologickými testami.
Pravidelné používanie liečby v ampulkách dermena® men po dobu 3 mesiacov:
- prestáva vypadávanie vlasov u 83 % opýtaných
- dodáva vlasom zdravý vzhľad – sú hustejšie a silnejšie u 94 % opýtaných
- chránia pokožku pred podráždením u 72 % opýtaných
- zlepšuje celkový stav pokožky (spevňuje a regeneruje) u 90 % respondentov
Účinok zastavenia vypadávania vlasov sa prejavuje už v 3. týždni denného používania kúry v ampulkách dermena® pre mužov.
Ošetrenie v ampulkách pre mužov dermena® má pozitívny vplyv na stav pokožky a posilnenie vlasov. :
Aktívne zložky :
Molekula Regen 7
Unikátna účinná látka vitamínového pôvodu.
Fyziologická účinná látka vitamínového pôvodu (derivát vitamínu PP), ktorá zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky a posilňuje vlasový folikul. Ovplyvňuje ich výživu, predlžuje životný cyklus vlasov v anagénnej fáze a stimuluje opätovný rast vlasov. Ide o látku s ochranným účinkom proti podráždeniam, potvrdeným aplikačnými testami (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Reguluje činnosť mazových žliaz a udržuje pokožku hlavy v dobrom stave. Viac »
H-Vit active multicomplex
Aktívny multikomplex prírodného pôvodu, obsahujúci rastlinné extrakty (glycyrrhiza glabra, rosa centifolia, Cichorium intybus, rhodophycea, bertholletia excelsa) a pantenol a biotín.
Aktívny multikomplex H-VIT inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón (DHT) blokovaním aktivity 5-alfa-reduktázy. Reguluje tak fungovanie mazových žliaz a znižuje riziko poškodenia vlasových folikulov androgénnou cestou. Má okysličujúci a energizujúci účinok na vlasový folikul a vlasovú pokožku. H-VIT je tiež bohatý na výživné a ochranné zložky (vitamíny B, vitamín F, biotín, mikroprvky - zinok, vápnik, mangán, aminokyseliny, polynenasýtené mastné kyseliny), ktoré posilňujú a regenerujú vlasovú pokožku a štruktúru vlasov. .
Ako používať:
Najlepšie výsledky dosiahnete použitím jednej ampulky dermena® men treatment
každý deň. Ošetrenie sa odporúča vykonávať aspoň 2x ročne po dobu 2-3 mesiacov. Pre udržanie účinku používajte dvakrát týždenne ako udržiavaciu dávku. Prípravok používajte ráno a/alebo večer na vlhké alebo suché vlasy. Otvorte ampulku, umiestnite na ňu aplikátor a obsah ampulky rovnomerne naneste na pokožku hlavy. Pozor si treba dať najmä na miesta, kde je vypadávanie vlasov najviditeľnejšie. Potom končekmi prstov krúživými pohybmi jemne vmasírujte prípravok do pokožky hlavy. Učešte si vlasy a upravte ich ako obvykle. Neoplachujte.
Stav | Nové |
Značka | dermena |
Kožný problém | Alopécia, vypadávanie vlasov |
Typ vlasov | Oslabené |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac