AKCIA -12%
DOPRAVA ZADARMO
RFID Unique ID Keychain 125kHz EM4100 zelená 100ks
Kód tovaru: 10907503803
45,14 €
39,72 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Výrobca: Inna (Fotopol)
- Model: EM4100
- Druh: Prívesok
- Frekvencia: 125 KHz
- Maximálny dosah: 2 cm
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,4 kg
- Kód výrobcu: U-g-zelená-100
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
POZOR!!!Kľúčenky nie sú vhodné na programovanie pomocou programátora. Majú nemenné číslo. Slúžia len na vloženie interkomu, zámku a pod. do kazety. Jeden nákup - 100 kusov
Elektronické kľúčenky - RFID TAG Unique pracujúce na frekvencii 125 kHz - "Unique" - EM4100 kľúč vo forme zelenej kľúčenky.
Elektronické bezdotykové kľúče sú technológiou bežne používanou v systémoch kontroly prístupu. UNIKÁTNY štandard 125 kHz Každá kľúčenka má vytlačený jedinečný kód a možno ho zadať do pamäte akákoľvek unikátna 125kHz čítačka Kompatibilná s väčšinou UNIQUE 125kHz čítačiek a systémových štandardov na trhu používaných v kombinačných zámkoch, interkomoch a videovrátnikoch - vybavená RFID UNIQUE 125kHz čítačkou Používatelia tejto technológie získajú pohodlný, malý elektronický kľúč, ktorý nevyžaduje batériu energie a teda ich periodickej výmeny, úplne bezpečné a také jednoduché na používanie, že ho bez problémov môžu používať aj malé deti a starší ľudia. Rovnaký kľúč možno použiť v ľubovoľnom počte čítačiek založených na tejto technológii. Kľúč je možné kedykoľvek zaregistrovať alebo vymazať z pamäte čítačky. KĽÚČE FUNGUJÚ LEN V ZARIADENIACH VYBAVENÝCH JEDINEČNOU 125kHz RFID ČÍTAČKOU KĽÚČOV
Stav | Nové |
Výrobca | Inna (Fotopol) |
Model | EM4100 |
Druh | Prívesok |
Frekvencia | 125 KHz |
Maximálny dosah | 2 cm |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,4 kg |
Kód výrobcu | U-g-zelená-100 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Jozef kotlarik
Veľmi
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Zobraziť viac