AKCIA -22%
DOPRAVA ZADARMO
Tapeta s hravými a FANTASY kvetmi a stromami, vinyl na netkanej textílii
Kód tovaru: 10918085973
54,50 €
42,51 € s DPH
Skladom > 20 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Značka: Rasch
- Druh: Vinyl na fleece
- Šírka produktu: 53 cm
- Dĺžka: 10,05 m
- Kód výrobcu: 461 862
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
VýrobcaPrispôsobenie vzoru: 30 cm Umývateľnosť: veľmi dobrá Odolnosť slnečnému žiareniu: veľmi dobré Materiál: vinylová tapeta na netkanej textílii (to znamená, že tapeta pozostáva z dvoch vrstiev. Vrch - vinyl , zaisťuje výborné úžitkové parametre, t.j. umývateľnosť, odolnosť proti poškodeniu a zafarbeniu spôsobenému slnečným žiarením Podklad z netkanej textílie je vyrobený z polyesterovej netkanej textílie Vďaka netkanej textílii je tapetovanie veľmi jednoduché a rýchle lepidlo sa nanáša priamo na stenu, na ktorú ukladáme suché pásy tapiet. Navyše, vďaka netkanej textílii sa tapety pri tapetovaní a schnutí nezmršťujú a nenaťahujú. Vinylové tapety navyše pôsobia na miestnosť priaznivo – mierne izolujú steny, tlmia hluk a zamaskujú menšie defekty stien jedným ťahom. Odporúčané lepidlá
- Nemecká továreň na Rasch
- efektné, geometrické kvety, listy, vejáre
- námornícka modrá, tyrkysová, červená, žltá
- mierne hrubá tapeta, pripomínajúca jemne tkané plátno
- matná tapeta
- Veľkosť rolky: 0,53 m x 10,05 m
- Plocha rolky: 5,32 m2
- Metylan Direct, Vlizo
- zväčšený pohľad na tapetu
- pohľad na tapetu v interiéri(ilustračné počítačové usporiadanie)
Stav | Nové |
Značka | Rasch |
Druh | Vinyl na fleece |
Šírka produktu | 53 cm |
Dĺžka | 10,05 m |
Kód výrobcu | 461 862 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Jozef kotlarik
Veľmi
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Miloš Petranič
Super
Zobraziť viac