Zátka na fľašu vína 23x38 | 100 ks.
Kód tovaru: 11106460578
- Kód výrobcu: KORK201
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,5 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Ide o tzv aglomerovaný korok, prírodný korok.
Popis produktu:
Odporúčaná doba skladovania vo fľašiach od vína: do 2 rokov. Trvanlivosť po tomto období závisí od podmienok skladovania. Korkové zátky sú silikonizované a vyrábané „čerstvo“, vďaka čomu sa korkujú oveľa ľahšie ako iné. Na korkovanie je potrebný kork. Vo všeobecnosti naše korkové zátky nevyžadujú predchádzajúce varenie. Pri použití veľmi jednoduchých korkov je však možné korkové zátky pripraviť (zmäknúť) vopred ponorením do horúcej vody na 20-30 sekúnd (nevarte zátky!). Po zazátkovaní by mali fľaše zostať vo zvislej polohe 24 hodín (počas tejto doby sa zátky prispôsobia hrdlám fliaš), potom ich možno presunúť do pivnice a umiestniť vodorovne (aby bol korok mokrý). KOROK je jednou z najlepších rastlinných surovín vytvorených prírodou. Získava sa z kôry korkového dubu pestovaného v stredomorských krajinách. Korková kôra je ľahká, má nízku hustotu, pružnosť, izoluje od tepla, zvukov, vibrácií a elektriny.
85 % bunkového objemu korku tvorí plyn, čo mu dodáva výnimočnú pružnosť a umožňuje mu zmenšiť objem. počas kompresie a rýchlo ju obnoví, keď sa tento proces zastaví.
Kôra z korkového stromu je odolná voči rôznym deštruktívnym procesom, nepodlieha hnilobe, neprepúšťa tekutiny a plynov. Žiadny iný produkt, ani prírodný, ani umelý, neporovnáva jeho vlastnosti. Preto je jediným materiálom na výrobu zátok do fliaš a jeho úloha vo vinárskom priemysle je neoceniteľná. Prírodný korok, bez toxických prísad, bez vône a chuti, zaisťuje trvanlivosť vín a ich správne zrenie a vyzrievanie najmä v období viac či menej dlhšieho odpočinku vo fľašiach, kedy sa rozvíja ich buket a vôňa a chuť.
Kód výrobcu | KORK201 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,5 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac