SADA NA PREDĹŽOVANIE NECHTOV TYPY MLIEČNE LEPIDLO
Kód tovaru: 11227308996
- Stav: Nové
- Farba: Biela, Iná farba
- Druh: Mliečne
- Tvar: Štvorcový
- Vrecúško: Dlhý
- Číslo: 120 ks
- Kód výrobcu: 5902751434866
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Jednoduchú a príjemnú aplikáciu produktu si zamilujete! Stačí si pripraviť nechtovú platničku ako obvykle, potom v mieste vrecka na špičku naniesť lepidlo a nalepiť priamo na prírodný necht.
SÚPRAVA OBSAHUJE:
- ABS natural/mliečne špičky s veľkým vreckom, 120 ks.
- Kvalitné lepidlo na špičky, 7 g. ABSul>
LWITIPS NAh. ARGE POCKET - 120 KS. Kvalitné hroty vyrobené z ABS plastu, ideálne na predĺženie prírodnej nechtovej platničky.
Hroty Semilac majú klasický tvar a sú mliečnej farby, podobne ako prirodzená farba nechtovej platničky.
Špeciálne profilované nástavce sa vyznačujú flexibilnou štruktúrou a veľkým vreckom, ktoré zaručuje pohodlnú trvanlivosť lepidla2.
0 kusov kvalitných tipov - ľahko nájdete tie, ktoré dokonale zodpovedajú typu a veľkosti vašich nechtov! V našej ponuke nájdete aj profesionálne lepidlo na hroty Semilac.
Profilované hroty sú ideálne na vytvorenie stylingu gélovou metódou.
Jednoduchú a príjemnú aplikáciu produktu si zamilujete! Stačí si pripraviť nechtovú platničku ako obvykle, potom na miesto vrecka na špičke naniesť lepidlo a prilepiť priamo na prírodný necht.
MNOŽSTVO: 120 ks.
TVAR: Štvorcový
TYP: Prírodné
VRECKO: 7APE DLHÉ: 2>
Vysokokvalitné, veľmi silné lepidlo na tipy, ktoré zaisťuje ich dokonalé priľnutie k doštičke a následne aj trvácnosť vášho stylingu.
Priehľadné lepidlo Semilac je veľmi odolné, no zostáva šetrné k prírodným nechtom.
Toto rýchloschnúce lepidlo pripevní hroty k doštičke doslova za pár sekúnd! Dá sa použiť aj na nalepenie rôznych druhov ozdôb na nechty. Vďaka tomu môžete zmeniť štýl manikúry mihnutím oka a prispôsobiť ho okolnostiam a nálade!
OBSAH: 7 gramov
FARBA: transparentná
POUŽITIE:
KROK 1 – Tipy na nalepenie
- Tipy na nalepenie
- najpohodlnejšie je lepidlo na hrot so štetcom - uľahčuje prácu a zabraňuje zašpineniu prstov);
- potom hrot prilepte na necht od jeho okraja smerom nahor, pritlačte ho asi na 10 sekúnd - pri lepení hrotu dávajte pozor, aby nevznikli vzduchové bubliny.
2. KROK - Skrátenie a zapilovanie hrotov, dĺžka hrotu skracovanie, ponechanie 2 hrotov, ponechanie 2 hrotov guillotine a - 2 3 mm okraj;
- opilujte celý hrot pilníkom tak, aby jeho vrecko bolo v jednej rovine s nechtovou platničkou;
- potom dajte nechtom správny tvar a dĺžku.
3. KROK – Gélovanie nechtov – prvá vrstva gélu
- Pred nanesením prvej vrstvy gélu odstráňte prípadné nečistoty z gélu, utrite nechty.>
C.D. ako gélová manikúra
- Tipy na nalepenie
Stav | Nové |
Farba | Biela, Iná farba |
Druh | Mliečne |
Tvar | Štvorcový |
Vrecúško | Dlhý |
Číslo | 120 ks |
Kód výrobcu | 5902751434866 |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac