VIOFO CAMERA DVR A129-G GPS WIFI FHD 60FPS
Kód tovaru: 11251472957
- Stav: Nové
- Model: A129-G
- Kvalita záznamu: Full HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720)
- Pozorovací uhol: 140 °
- Napájanie: Zásuvka autozapaľovača
- Konektory: AV, Čítačka pamäťových kariet, Mini USB
- Komunikácia: Bluetooth, GPS, WiFi
- Pamäťová karta v balení: Nevyplnené
- Ďalšie vlastnosti: Fotoaparát, Automatický štart, Pohybový senzor, Otrasový senzor, HDR/WDR, Kodek H.264, Zvukový záznam, Displej
- Kód výrobcu: A129-G
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,5 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
100% ORIGINÁL!
V skratke VIOFO A129-G:- Prvá kamera s možnosťou pripojenia zadná kamera od VIOFO [zadná kamera nie je súčasťou dodávky]
- 100 % nový a originálny produkt
- Plná servisná a záručná podpora v Poľsku
- Použitá najnovšia matricaSONY IMX291
- Známy procesorNOVATEK NT96663
- Nahrávky vo vysokej kvalite vo FULL HD rozlíšení pri 60 snímkach za sekundu!
- Vstavaný 2,4Ghz a 5Ghz WIFI modul – ovládajte kameru cez smartfón
- Vstavaný modul Bluetooth – voliteľné tlačidlo „chrániť nahrávanie“, ktoré je možné zakúpiť!
- Pokročilýparkovací režim
- Vynikajúca optika – sklenená šošovka 7 vrstiev 140 stupňov F1,6
- Podpora natívnej pamäťovej karty 64 GB a 128 GB
- Miniatúrne veľkosti a ergonomický tvar
- Inovatívne riešenia VIOFO
- Voliteľná možnosť zakúpenia CPL filtra
Autokamera VIOFO A129-G je model kamery ktorý má možnosť pripojiť zadnú kameru (v súprave nie je zadná kamera). Záznamník je vybavený silnou matricou SONY STARVIS IMX291. Viofo svoj najnovší model vysoko vylepšilo a vybavilo ho všetkými možnými vymoženosťami. Ku kamere je nainštalovaný WIFI modul pracujúci na dvoch pásmach: 2,4Ghz a 5Ghz - celú kameru je možné ovládať z telefónu (bezplatná aplikácia VIOFO pre iOS a Android), zaznamenané záznamy si môžeme prezerať a sťahovať do telefónu . Kamera má vstavaný BLUETOOTH modul – môžete si dokúpiť tlačidlo Bluetooth na zabezpečenie záznamov.
POKROČILÝ REŽIM AKTÍVNEHO PARKOVANIAZnačka VIOFO má zaviedol ho do všetkých kamier série A129*aktívny parkovací režim. Ak chcete použiť tento režim, kamera musí byť trvalo pripojená k zdroju napájania (napríklad pomocou adaptéra na pripojenie k batérii dostupnej na našich aukciách).
Aktívny režim umožňujeúdržbu- voľná prevádzka a automatické prepínanie
b> v režime jazdy alebo parkovania.
Pre eštevyššiu efektivitu počas nahrávania parkovania kamera automaticky zapne čas- režim lapse recording, ktorý výrazne znižuje množstvo miesta na pamäťovej karte. p>
Podrobný popis fungovania parkovacieho režimu nájdete na oficiálnej poľskej stránke VIOFO značku a v papierovej príručke pripojenej k zariadeniu.
1. VSTAVANÝ MODUL GPSV kamere A129-G sa modul GPS inštaluje známym spôsobom (z modelov A119) do aktívnej montážnej konzoly. Vďaka tomuto riešeniu nemusíme inštalovať externý GPS modul a navyše aktívny montážny držiak umožňuje jednoduché a rýchle vybratie kamery z držiaka.
Vďaka použitiu držiaka Ku každému záznamu je možné pridať modul GPS, geografické súradnice a rýchlosť (táto funkcia sa dá vypnúť).
Pri prehrávaní záznamov vytvorených pomocou modulu GPS môžeme použiť aj funkciu Program DASHCAMVIEWER na prehrávanie prejazdu vozidla spolu so sledovaním trasy na mape.
2. VOLITEĽNÉ FILTRE CPL PRE PREDNÉ A ZADNéV modeli A129-G si môžete voliteľne zakúpiť filtre CPL. Filtre CPL eliminujú efekt odrazu kokpitu vozidla v okne auta.
1. VSTAVANÝ MODUL BLUETOOTHKamera má vstavaný modul BLUETOOTH, ktorý umožňuje spárovať ďalšie tlačidlo (voliteľné – nie je súčasťou dodávky). Tlačidlo vám umožňuje manuálne chrániť nahrávky pred prepísaním.
2. DOKONALÉ SPRACOVANIE - POUŽITIE KONDENZÁTOROVKamery VIOFO sú známe svojim dokonalým spracovaním a použitím tých najlepších komponentov. Model A129-G tiež využíva známe komponenty, ako je procesor NOVATEK96663 a matica SONY IMX291 STARVIS.
Napájanie kamery je založené na na superkondenzátoroch, čo zaručuje stabilnú prácu aj pri extrémnych teplotných rozdieloch.
Nainštalujte si kameru do auta a používajte ju v horúcom lete a studenej zime!
1. VSTAVANÝ WIFI MODUL 2,4 Ghz a 5 GhzNovinka v kamere A129-G je vstavaný efektívny WIFI modul pracujúci v dvoch pásmach: 2,4 Ghz a 5 Ghz. Vďaka tomu môžeme kameru ovládať pomocou špeciálnej aplikácie VIOFO, ktorá je zadarmo pre Android a iOS.
V aplikácii môžeme meniť nastavenia kamery, prezerať a prehrávať záznamy a ukladať ich do telefón.
2. VEĽKÝ 2" HD DISPLEJKamera A129-G je vybavená veľkým, dobre čitateľným displejom. V nastaveniach si môžeme zvoliť vypnutie obrazovky po určenom čase tak, aby kamera neabsorbuje našu pozornosť počas jazdy.
Celá kamera bola vyrobená s dôrazom na detail - všetko perfektne sedí.
Miniatúrna veľkosť a perfektná montážKamera A129-G je pripevnenáGPS držiak na čelné sklo pomocou 3M nálepky. Tento spôsob inštalácie zaisťuje veľmi stabilnú montáž a výrazne znižuje množstvo priestoru, ktorý zaberá kamera na prednom a zadnom čelnom skle.
NAHRÁVANIE NAJVYŠŠEJ KVALITY ZA DEN NAJLEPŠIE KVALITNÉ NAHRÁVKY V NOCI TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA- Čipová sada: Novatek NT96663
- Predný obrazový snímač: Sony STARVIS IMX291
- Voliteľná možnosť dokúpenia zadnej kamery: ÁNO
- Rozlíšenie prednej nahrávky: 1920 x 1080p FHD (60 snímok/s), 1920 x 1080p FHD (30 snímok/s), 1280 x 720p HD (30 snímok/s)
- Konverzia/kodek obrázka: H.264 (1 min~130 MB – 170 MB)
- Rozlíšenie obrázka: 1920 x 1080p
- Vstavaný pokročilý režim PARKOVANIA: ÁNO
- Vstavaný modul WIFI: ÁNO 2,4 GHz a 5 GHz
- Bezplatná aplikácia pre iOS/Android:ÁNO
- Vstavaný modul Bluetooth: ÁNO (možná práca s diaľkovým ovládaním Bluetooth – voliteľné)
- Časozberné nahrávanie: ÁNO – 100 ms, 200 ms, 1 s, 2 s, 5 s, 10 s, 30 s, 1 m, 5 m, 10 m
- GPS: ÁNO (modul GPS zabudovaný do aktívnej montážnej konzoly)
- Zmena jednotky rýchlosti: ÁNO - km/h, mph (funguje pomocou modulu GPS)
- Formát súboru videa a fotografie: MP4, JPG
- Pripomenutie formátovania pamäťovej karty: ÁNO – každých 15 dní, 30 dní, 60 dní, vypnuté
- Stmavenie obrazovky počas prevádzky: ÁNO
- Zvuková indikácia žiadneho nahrávania: ÁNO
- Snímač otrasov: ÁNO – nízka citlivosť/stredná citlivosť/vysoká citlivosť
- Slučkový záznam: ÁNO – prepisovanie najstarších nahrávok
- Napájanie: DC 5V vstavaný vysokokapacitný kondenzátor
- Nočné nahrávanie: ÁNO – WDR
- Predná šošovka: širokouhlý 140 stupňov, F1,6
- Označenie modelu kamery v zázname: ÁNO – dá sa vypnúť
- Preklápanie zaznamenaný obraz o 180 stupňov: ÁNO
- Dátum a časová pečiatka: ÁNO
- Funkcia automatického zapnutia a vypnutia: ÁNO
- Dĺžka zaznamenaných úsekov v minútach: 1, 2, 3, 5, 10, nepretržité nahrávanie
- Detekcia pohybu: ÁNO
- Označenie nahrávky registračným číslom: ÁNO – 11 znakov
- Akýkoľvek text na nahrávke: ÁNO - 11 znakov
- Podporované pamäťové karty: microSD/microSDHC 4 GB až 256 GB class 10
- Vstavaný mikrofón a reproduktor: ÁNO
- Uhlopriečka obrazovky:LCD 2"
- Konektory a porty: USB 2.0 (napájací konektor), miniUSB ( konektor zadnej kamery), mini AV konektor, microSD
- Jazyk ponuky: Poľština, angličtina, francúzština, španielčina, portugalčina, nemčina, taliančina, čínština, ruština, turečtina, rumunčina
- Šírka 5,5 cm
- Dĺžka 8,4 cm
- Hrúbka 4cm
- AutokameraVIOFO A129- G
- Montážny držiak s GPS modul pripevnený na čelné sklo lepiacou páskou (možnosť napájania kamery cez držiak)
- Napájanie autozapaľovača s dvomi USB výstupmi 12/24V - 5V 3,1 A
- MiniUSB napájací kábel cca 3,5 m
- Plastová stierka na uľahčenie vedenia káblov pod čalúnením
- Klipy na upevnenie napájacieho kábla
- Návod na použitie v poľštine
- Všetko zabalené v krabici – VERZIA FULL BOX
Stav | Nové |
Model | A129-G |
Kvalita záznamu | Full HD (1920 x 1080), HD (1280 x 720) |
Pozorovací uhol | 140 ° |
Napájanie | Zásuvka autozapaľovača |
Konektory | AV, Čítačka pamäťových kariet, Mini USB |
Komunikácia | Bluetooth, GPS, WiFi |
Pamäťová karta v balení | Nevyplnené |
Ďalšie vlastnosti | Fotoaparát, Automatický štart, Pohybový senzor, Otrasový senzor, HDR/WDR, Kodek H.264, Zvukový záznam, Displej |
Kód výrobcu | A129-G |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,5 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac