Tchibo Milano zrnková káva 3kg + poháre
Kód tovaru: 11580228755
- Značka: Tchibo
- Druh kávy: Arabica
- Váha: 3000 g
- Veľkosť balenia (g): 1000 g
- Druh: Čierna káva
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Výrobca: Tchibo / FilterLogic
Druh kávy: beans
Druh kávy: Arabica
Obsah súpravy: 3 x 1 kg kávy Tchibo + 2 x poháre na pitie FilterLogic latte
Výška skla:pribl. 15 cm
Kapacita skla:pribl. 400 ml
Talianske kávy ako darčeky a ďalšie!
Kávu si môžete vychutnať kedykoľvek. Najmä ak máte veľkú zásobu fazule, ktorá zaručí, že sa vám rýchlo neminie. Keď si kúpite túto sadu troch kilogramov kávy Tchibo Milano, presne taká bude! Okrem toho dostanete balenie dvoch pohárov FilterLogic CFL-670 na latte. Elegantné a praktické borosilikátové sklo vyzdvihne prednosti každého nápoja. Pamätajte, že takáto sada káv a pohárov je tiež skvelým tipom na darček pre každého milovníka kávy!
Ako v talianskej kaviarni
Chuť Espresso Milano Style bola inšpirovaná skutočným talianska káva. Ide o zloženie špeciálne vybraných zŕn Arabica. Vďaka pomalému procesu praženia z nich možno získať tú najlepšiu chuť. Intenzívne espresso pripravené na základe týchto zŕn vás zavedie do talianskej kaviarne a potom vás povzbudí k akcii.
Pocíťte tóny tmavej čokolády
Vďaka použitiu zŕn z jednej odrody má káva veľmi jemnú chuť . Môžete tu cítiť ako ovocné tóny, tak horkú čokoládu. Vďaka tomu sa skvele hodí na espresso, ale aj na rôzne druhy kávy s mliekom, ako je cappuccino alebo moka.
Tchibo Aroma Protect
Súprava obsahuje až 3 kilogramy kávy v troch baleniach. Každé balenie je hermeticky uzavreté. Špeciálny systém Tchibo Aroma Protect umožňuje pevné uzavretie balenia pomocou pohodlného korku. Vďaka nemu zostane vôňa a chuť kávy bohatá a intenzívna. Fazuľu môžete skladovať bez obáv zo straty aromatických vlastností. Ďalšou výhodou korku je, že sa dá ľahko otvoriť a naliať kávu bez toho, aby sa rozliala.
Súprava dvoch termo pohárov FilterLogic
Káva sa dodáva so súpravou dvoch Okuliare FilterLogic CFL-670. Ich veľkosť (asi 400 ml) umožňuje pripraviť veľké, mliečne latte. Pri výrobe okuliarov bola použitá technológia ThermoShield. Vďaka tomu získavajú tepelné vlastnosti a nápoj pomalšie stráca teplotu. Dôležité je, že sú vhodné do umývačky riadu. Dvojitá vrstva skla spôsobuje, že káva vyzerá, akoby bola zavesená vo vzduchu. Ide o štýlový a praktický produkt britskej spoločnosti FilterLogic vytvorený pre kávových fajnšmekrov.
Značka | Tchibo |
Druh kávy | Arabica |
Váha | 3000 g |
Veľkosť balenia (g) | 1000 g |
Druh | Čierna káva |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac