AKCIA -7%
DOPRAVA ZADARMO
AMBIENTE INTERIÉROVÉ OSVETLENIE FIALOVÉ LED VLÁKNO
Kód tovaru: 11749890420
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks23,44 € / ks
Pri kúpe 2 ks19,44 € / ks
Pri kúpe 3 a viac ks18,11 € / ks
25,21 €
23,44 € s DPH
Skladom > 20 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Typ auta: 4x4/SUV, Autobusy, Nedefinované, Nákladné autá, Dodávky, Obytné autá, Osobné autá
- Výrobca dielov: EinParts Automotive
- Katalógové číslo dielu: EPAL2M
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
FIALOVÉ LED MOBILNÉ OSVETLENIE, 2 METRE! PERFEKTNÝ DOPLNOK DO INTERIÉRU!
- Ambient LED Light vlákna sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a s použitím najnovšej technológie, vďaka čomu je spotreba el. je veľmi nízka nízka a svetlo je rovnomerné po celej dĺžke optického vlákna.
- Ambientné LED optické vlákno vďaka svojim malým rozmerom ( hrúbka je len - v najhrubšom bode 2 mm - v najtenšom 0,61 mm) a vynikajúca flexibilita môže byť inštalovaná v akýchkoľvek trhlinách v palubnej doske, vo dverách auta, pod sedadlami, obmedzená iba našou predstavivosťou.
- LED dióda vysiela lúč svetla, ktorý sa rovnomerne šíri po celom optickom vlákne a vytvára oku lahodiace, jemné, neoslňujúce osvetlenie.
- Každá súprava je vybavená invertorom / regulátorom (konvertor napätia) , vďaka čomu zariadenie spotrebuje ešte menej elektriny, malo by byť napojené na 12V zdroj.
- Ovládač je malý a ľahko sa schová . Zabezpečuje efektívnu, nepretržitú a bezproblémovú prevádzku po dlhú dobu.
- Napájanie: 12V DC
- Dĺžka: 2 m (iné dĺžky dostupné v našich ponukách), optické vlákno je možné rezať kdekoľvek
- Farba: FIALOVÁ (ďalšie farby dostupné v našej ponuke)
- Uhol lúča: 360°
- Hrúbka (maximálna): 2 mm, upnutie iba 0,61 mm
- Spotreba energie: 0,3 W / 1M
- 2 metre fialové optické vlákno
- Ovládač / menič
Osvetlenie je dostupné v mnohých farbách a niekoľkých rôznych dĺžkach. Vďaka tomu si každý môže nájsť tú správnu sadu pre seba!
Stav | Nové |
Typ auta | 4x4/SUV, Autobusy, Nedefinované, Nákladné autá, Dodávky, Obytné autá, Osobné autá |
Výrobca dielov | EinParts Automotive |
Katalógové číslo dielu | EPAL2M |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miloš Petranič
Super
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Jozef kotlarik
Veľmi
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jozef kotlarik
Veľmi
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Zobraziť viac