TOP NO WIPE HYBRID lak na nechty White Effect Mistero Milano 7ml 1333/7
Kód tovaru: 11889149518
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 1333/7
- Produkt neobsahuje: DBP, HEMA, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Druh: Iné
- Kapacita: 7 ml
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Matný vrch bez utierky White Effect 7ml Mistero Milano
Kód produktu: 1333/7
Kapacita: 7 ml
Efekt: S časticami
Nepriehľadnosť: Transparentné
Čas vytvrdzovania:
b> 60 - 90 s LED/ 120 s UV
Zamýšľané použitie: Vrchný náter bez umývania
Vytvrdzovanie : UV 120 s, LED 30 - 60 s
Hľadáte top, ktorý okrem ochrany vášho štýlu poskytne jedinečný vzhľad a dotvorí tvoj štýl? Vyberte bodka na topoch – perfektný produkt na konečnú úpravu hybridných, gélových, akrylových gélových a akrylových štýlov.
MATNÝ VRCH S BIELYMI ČASTICAMI BODKA NA HORE – FARBA A APLIKÁCIAMatný top bez utierania Bodka navrchu White effect je matný vrchný náter s očarujúcimi nepravidelne tvarovanými bielymi časticami. Dodá vášmu štýlu jedinečný vzhľad, tajomný efekt a umožní vám byť super módny. Ušetrite čas pri vytváraní vzorov alebo nanášaní problematických púdrov na nechty a zvoľte top s bielymi čiastočkami. Stačí prekryť farbu tenkou vrstvou zvršku, aby sa úplne zmenil jej vzhľad a celé to dostalo nový charakter.
Matný vrch bez utierania Bodka navrchu Biely efekt je vynikajúci možnosť dokončenia tmavých farieb, ale bude tiež vyzerať krásne s pastelmi. Bude perfektným doplnkom zimných dekorácií - čiastočky vyzerajú ako očarujúce snehové vločky. V závislosti od vašich preferencií môžete zakryť celý styling alebo len niekoľko vybraných nechtov.
MATNÝ VRCH S BIELYMI ČASTICAMI BODKA NA HORE - VLASTNOSTIMatný vrch bez utierania Bodka navrchu Biely efekt nie je utieranie vrchnej časti bez disperzie vrstiev, vďaka čomu sa mimoriadne rýchlo a jednoducho nanáša, pretože nevyžaduje umývanie na konci procesu stylingu. Má stredne hustú, samonivelizačnú konzistenciu, čo zaisťuje pohodlnú a expresnú prácu a zároveň minimalizuje riziko zaplavenia kožičky. Vršok účinne chráni hybridnú manikúru proti oderu či mechanickému poškodeniu, nemení farby podkladových lakov a zabraňuje vyblednutiu stylingu.
PRI NÁKUPE V MISTERO MILANO, MÁTE SI ISTÚ, ŽE KUPUJETE 100 % % ORIGINÁL!
Ako používať:
1. Po príprave platničky na hybridnú manikúru si nechty odmastite prípravkom Nail Prep STANDARD (obj. č. 8620/11),
2. V závislosti od typu a stavu dlaždice naneste základný náter DELICATO (č. výr. 8601/11) alebo základný náter STANDARD (č. výr. 8600/11)
3. Naneste vrstvu základného laku FLEXI (obj. č. 9496), potom vytvrdzujte v lampe (UV 120 s, LED 30 - 60 s)*
4. Naneste vrstvu farebného hybridného laku, vytvrdzujte v lampe (UV 120 s, LED 30 - 60 s)*, operáciu zopakujte.
5. Zaistite celý povrch vrchným lakom TOP QUICK NO WIPE (č. artiklu 1098), pričom dbajte na to, aby ste úplne uzavreli voľný okraj nechtu a potom ho vytvrdzujte v lampe (UV 120 s, LED 30 - 60 s).
6. Disperznú vrstvu umyte čističom GLASS-ON (obj. č. 3631).
* presný čas vytvrdzovania UV produktov závisí od typu a výkonu lampy
Na bezpečnosť produktov Mistero Milano dohliada certifikovaný tím odborníkov v oblasti bezpečnosti kozmetiky a chemikálií pre domácnosť. Informácie uvedené na produktovej karte sú presné a pravdivé. Výrobca však nezodpovedá za skladovanie, skladovanie, prepravu alebo používanie výrobku v rozpore s jeho určením. Produkty Mistero Milano sú určené na profesionálne použitie certifikovanými nechtovými stylistami. Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu špecifikácií produktu. Odtiene produktu sa môžu líšiť v závislosti od výrobnej šarže.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 1333/7 |
Produkt neobsahuje | DBP, HEMA, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Druh | Iné |
Kapacita | 7 ml |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac