Nastaviteľná cyklistická prilba kolieskové korčule pre mládež S
Kód tovaru: 11892216435
- Stav: Nové
- Značka: Meteor
- Model: MARVEN
- Druh: Univerzálny
- Veľkosť: S
- Kód výrobcu: 6439684
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Nastaviteľná cyklistická prilba pre mládežnícke kolieskové korčule S
BICYKLOVÁ PRILBA METEOR MARVEN biela/sivá RU-S
Špecifikácia:
- Materiál vonkajšieho plášťa: PVC
- Vnútorný absorbčný materiál: EPS
- Certifikát - výrobok v súlade s požiadavkami európskej normy EN1078
- Rozmery a hmotnosť:
Veľkosť Obvod Hmotnosť
S 52-56 cm 253 g
M 55-58 cm 263 g
L 58-61 cm 273 g
CYKLISTICKÁ PRILBA METEOR MARVEN
MARVEN je jedným z najnovších modelov prilieb METEOR. Poskytuje vynikajúcu ochranu hlavy bez toho, aby spôsoboval akékoľvek nepohodlie, a to aj počas dlhších výletov. Má originálny a štýlový dizajn, ktorý osloví aj náročnejších používateľov. Skvele sa hodí na rôzne formy cyklistických aktivít. Osloví všetkých nadšencov cestnej cyklistiky.
Ľahká konštrukcia a aerodynamický tvar zaisťujú maximálne pohodlie. Škrupina je vyrobená z vysoko rozťažného EPS polystyrénu, ktorý absorbuje všetky tlaky vznikajúce pri páde. Ochranný účinok prilby vyplýva zo štruktúry materiálu, z ktorého je vyrobená – obsahuje nespočetné množstvo mikroskopických vzduchových pórov. Ďalšou výhodou tohto riešenia je, že neabsorbuje vodu ani pot.
Použitie mäkkej, príjemnej na dotyk a odnímateľnej výstelky zaručuje veľmi pohodlné používanie prilby počas dlhých ciest.
Jednoduché a rýchle nastavenie veľkosti je možné pomocou systému FIT SIZE, t.j. viacstupňového krúžku pre plynulé nastavenie obvodu. Jednou rukou si ju prispôsobíte hlave za pár sekúnd pomocou malého gombíka umiestneného na zadnej strane prilby.
Prilba je vybavená 23 otvormi, ktoré zaisťujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo hlavy a tepla. disipácia - systém AIR FLOW. Dostatočné vetranie chráni pokožku hlavy pred nadmerným potením.
Reflexné prvky umiestnené na zadnej strane prilby poskytujú dodatočnú viditeľnosť aj pri jazde v tme.
Model je vybavený odnímateľným štítom ktorý chráni pred vetrom a škodlivými vplyvmi.slnečné svetlo.
Vlastnosti:
- AIR FLOW systém - ventilačný systém vedie prúd vzduchu cez otvory v škrupina prilby bez negatívneho vplyvu na jej stabilitu;
- systém FLY NET - sieťovina umiestnená v predných vetracích otvoroch, chráni hlavu pred uštipnutím hmyzom pri jazde v teplých a vlhkých podmienkach;
- Antibakteriálne vnútro - mäkká, na dotyk jemná podšívka, ktorá zabraňuje množeniu baktérií a redukuje nepríjemný zápach spôsobený potom, nezachytáva sa na vlasoch;
- QUICK-RELEASE systém - rýchloupínacie pracky;
- QUICK-RELEASE system - rýchlozapínacie pracky;
- li>
- Systém FIT SIZE – hlavový zámok, viacstupňový krúžok pre plynulé nastavenie obvodu;
- li>
- Odnímateľné prvky podšívky – prvky pohlcujúce pot sa ľahšie udržia čisté, keď sa dajú efektívne umyté a vysušené.
Stav | Nové |
Značka | Meteor |
Model | MARVEN |
Druh | Univerzálny |
Veľkosť | S |
Kód výrobcu | 6439684 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac