Súprava HEAD J-HLAVA - E3D V6, DLHÁ -1,75 mm.
Kód tovaru: 11906936624
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: V6_Bowden_JH
- Výrobca: Inna (IdeaFormer)
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,3 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Kompletná hlava 3D tlačiarne – E3D V6, s mosadzným, slepým BOWDENOM, pre vlákno s priemerom 1,75 mm, vrátane:
- DLHÝ radiátor
- rúrka (hrdlo) - celokovové
- ohrievač 12V/40W – s káblami
- sklenený termistor 100 KOhm - s drôtmi(pripevnený k bloku pomocou imbusovej skrutky - aby sa zabránilo vypadnutiu).
- Bowden - roleta - mosadz (priemer otvoru pre teflónovú trubicu 4 mm)
- rozmery vykurovacej kocky: (dĺžka x šírka x výška) 20 x 16 x 12 mm
- tryska - 0,4mm
- ventilátor s krytom (odolný voči vysokým teplotám)
- tepelný izolátor vykurovacej kocky - silikón(ako bonus - darček zdarma od nás).
Ponúkaná hlava je proprietárny továrenský výrobok vysokej kvality (fotografie).
Na úvod predstavím rozdiely medzi ponúkaným modelom V6 a predchádzajúcim modelom V5.
V6 má v porovnaní s V5 nasledujúce výhody:
1, V záujme zníženia hmotnosti chladič - zmenila sa dĺžka, hrúbka a priemer jadra (menšia dĺžka prispieva k stabilite pri tlači), pričom znížením hrúbky a zvýšením počtu chladiacich rebier má okrem zníženia hmotnosti aj lepší výkon pri odvode tepla a väčšiu tepelnú stabilita.
2, zlepšilo sa vonkajšie prúdenie chladiaceho vzduchu, ďalšie zníženie hmotnosti bolo spôsobené skrátením oceľovej trubky a jej zúžením, ktoré z veľkej časti oddeľuje horúcu časť od jej hornej časti priskrutkovanej do chladiča.
3, Celkovo je konštrukcia kompaktnejšia a termistor je priskrutkovaný k vyhrievaciemu telesu bloku špeciálnou skrutkou, ktorá zabraňuje jeho pohybu a zaisťuje spoľahlivý kontakt a presné meranie teploty.
Pre tých, ktorí nevedia, aký je rozdiel medzi verziou LONG a SHORT<. /b> - ukazuje to fotografia nižšie.
Súbor
Iba verzia SHORT má prírubu na montáž hlavy a v mieste bowdenu je len otvor na napájanie filamentu - nie je možné použiť bowden.
Ku každej zakúpenej hlave pridávam ( ako bonus) silikónová pasta, veľmi nápomocná v súvislostiach s vykurovaním. Ohrievače aj termistory, kde pasta určuje presnosť merania teploty.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | V6_Bowden_JH |
Výrobca | Inna (IdeaFormer) |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,3 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac