Súprava TEC 2000 PREPLACHOVANIE MOTORA + OLEJOVÝ ZOSILŇOVAČ
Kód tovaru: 11962710696
- Stav: Nové
- Katalógové číslo výrobcu: TECEF
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,426 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Sada obsahuje:
1x TEC-2000 preplach motora 375ml
1x TEC-2000 Oil Booster 375ml
Sada obsahuje: TEC-2000 preplach motoraJeden z prvých a mála prípravkov, ktoré nepoužívajú chlórované uhľovodíky - čo znamená, že počas prevádzky nevznikajú škodlivé výpary a je čistejšie prostredie.
TEC-2000 Engine Flush je považovaný za jeden z najúčinnejších prípravkov na čistenie vnútri motora. Veľmi ľahko sa používa v akýchkoľvek podmienkach. Vzorec TEC-2000 Engine Flush je prítomný na svetovom trhu už viac ako 20 rokov a teší sa vynikajúcej povesti medzi zákazníkmi, ktorí sa profesionálne zaoberajú automobilovým trhom.
Ako používať?
TEC-2000 Engine Flush by sa mal používať počas štandardnej výmeny oleja.
Prípravok by sa mal pridať do motora, do starého oleja. Motor by mal dosiahnuť normálnu prevádzkovú teplotu. Po pridaní prípravku by mal motor bežať na voľnobeh cca 10-15 minút (auto by malo byť vo vetranej miestnosti alebo vonku, aby nedošlo k otrave výfukovými plynmi). Po uplynutí tejto doby vypustite starý olej, nainštalujte nový filter a doplňte nový olej.
Ak má motor problémy, ako sú lepkavé krúžky, nerovnomerná kompresia, zvýšená spotreba oleja alebo čierny dym, s prípravou pred výmenou oleja by mal vydržať približne 25-30 minút.
Unikátna kombinácia veľmi účinných čistiacich prostriedkov a veľmi účinného mazania umožňuje použitie prípravku vo všetkých spaľovacích motoroch – benzínových, naftových aj plynových . Prevádzka je pre motor úplne bezpečná.
Dávkovanie:
Jedna 375 ml plechovka TEC-2000 Engine Flush postačuje na každých 4-5 litrov oleja (pre mokré spojka 5-6 litrov oleja)
Kedy použiť preplach motora?
Preplach motora TEC-2000 „Preplach motora“ je zložený z:
- motor spaľuje olej
- li>
- z vozidla vychádza tmavý alebo modrý dym
Ak motor spaľuje olej a výsledkom je tmavý resp. modrý dym, to znamená, že krúžky majú odolnosť voči práci a nedotýkajú sa stien valca a v dôsledku toho unikajú olej do spaľovacej komory.
- olej vyteká cez pneumotorax
- li>
- nízka kompresia
Ak má motor problémy so štartovaním, môže to znamenať, že krúžky boli zachytené karbónovými usadeninami a zaseknuté v drážkach krúžkov. Keď motor beží, tlak v spaľovacom priestore dosiahne spodok piestu, zníži kompresiu v spaľovacom priestore a vyfúkne olej. Existuje aj možnosť, že krúžky boli mechanicky poškodené, to sa stáva v 1 z 10 prípadov.
- počuť zdviháky ventilov
- bol vymenený olej už viac ako 15 000 rokov. km
- olej je starší ako 12 mesiacov
- auto bolo jazdené prevažne v meste
- kúpili ste si auto alebo motor a nepoznáte jeho história
Prísada do oleja, zvyšuje olejový film a znižuje jeho opotrebovanie -> výrazne znižuje trenie. Oil Booster pozostáva z:
- olejového základu skupiny 4 a 5 získaného chemickou syntézou
- prísad proti opotrebeniu, antioxidanty spomaľujú starnutie oleja li>
- prísady proti zadieraniu , výrazne zvyšujúce klzkosť
- disperzné prísady udržujúce nečistoty v homogénnej suspenzii
- prísady znižujúce bod tuhnutia
- prísady znižujúce bod penenia oleja
Ako používať aditívum do oleja?
TEC-2000 Oil Booster by sa mal pridávať do čistého oleja počas pravidelnej výmeny alebo ihneď po jeho výmene. Je lepšie, aby bol motor pripravený po prvom štarte.
Pred pridaním prípravku zahrejte motor na prevádzkovú teplotu. Potom by sa mal motor vypnúť a do motora pridať TEC-2000 Oil Booster ako bežný motorový olej.
Po pridaní prípravku by mal motor bežať pri nízkych otáčkach po dobu 5 minút.
TEC-2000 Oil Booster je možné použiť v benzínových aj naftových motoroch.
POZNÁMKY
Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať oleje so špecifikáciami 5W / 10W / 20W – 50. Oleje API typu „SH“ alebo lepšie.
Všetky popisy sa dajú ľahko nájsť na štítkoch balenia oleja.
Odporúčané dávkovanie: Jedna 375 ml plechovka TEC-2000 Oil Booster na každé celé 4 litre motorového oleja.
Čo znázorňujú fotografie nižšie?
Na fotografii sú dve vzorky po skúške oderu s oceľovým kolesom pokrytým olejovým filmom ( rovnaké ako všetky pohyblivé prvky vo vnútri motora). Majú poškodenia rôznej hĺbky, vďaka pridaniu Oil Booster do motorového oleja sa prvok pri rovnakom zaťažení poškodil oveľa menej.
Stav | Nové |
Katalógové číslo výrobcu | TECEF |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,426 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac