Mušľové chrániče sluchu PUNKOVÉ PODUŠKY PRE BOSE 700 700 ANC NC700 HQ
Kód tovaru: 11990669758
- Stav: Nové
- Značka: moXomi
- Dominantná farba: Modrá
- Model: NC700
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,045 kg
- Kód výrobcu: MoXomi00529
- Účel: Naboso
- Počet kusov: 2 ks
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
✅ Profesionálne NOVÉ vypchávky / špongie / chrániče sluchu určené pre slúchadlá BOSE.
Vložky (špongie / chrániče sluchu) sú nové a používajú sa ako náhrada opotrebovaných chráničov (špongie / chrániče sluchu) – vyhradené pre slúchadlá BOSE vo vašich obľúbených modeloch:
◉ 700
◉ 700 ANC
◉ NC700
Viete dobre, že je ťažké nájsť správne, profesionálne a odolné vypchávky (špongie / chrániče sluchu) - preto sú akýmsi jedinečným.
✅ Vlastnosti:
◉ Koža najvyššej kvality (proteín) zaisťuje vynikajúce pohodlie pri počúvaní
◉ Vonkajší zosilnený povlak (okolo vankúšikov) poskytuje im b>odolnosť
◉ Profesionálne šitie vložiek zaisťuje dlhodobé používanie
◉ Vnútorné profilovanie /b> časti podložiek zabezpečujú správny tok zvukových frekvencií
◉ Cena je za set (2 kusy)
◉ Podložky pripravené na inštaláciu (vyhradená montáž pre model 700)
◉ Farba: námornícka modrá (L+P filtre)
✅ Technické špecifikácie:
◉ Vonkajší materiál: Koža najvyššej kvality (proteín)
◉Vnútorný materiál: Hustá a mäkká pena s pamäťovým efektom, tzv. "Pamäťová pena"
◉ Dodatočná spevňujúca podšívkazvnútra na predĺženie ich životnosti
Pozrite si zvyšok aukcieso všetkými modelmi mušľových chráničov sluchu a káblov (podložky, špongie), ako aj krytov / puzdier / puzdier na slúchadlá a reproduktory.
✅ ZDARMA!
◉ Výberom najkvalitnejších chráničov sluchu od poľskej značky moXomi získate praktický nástroj ZDARMA!
◉ Pomocou tohto nástroja môžete náušníky jednoducho vymeniť bez toho, aby ste ich poškodili
Úprimne odporúčam pre milovníkov skutočných zvukov z vášho obľúbené slúchadlá - vďaka nim môžete nahradiť opotrebované hubky vo vašich obľúbených slúchadlách.
AudioLIDER = postaráme sa o vašu AUDIO výbavu !
S pozdravom
Stav | Nové |
Značka | moXomi |
Dominantná farba | Modrá |
Model | NC700 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,045 kg |
Kód výrobcu | MoXomi00529 |
Účel | Naboso |
Počet kusov | 2 ks |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
V dnešnej dobe...?!
Vďaka tomuto pánovi, som ju mal do týždňa doma, síce v násobne vyššej cene, ale takú, akú som potreboval, takže spokojnosť na mojej strane.
Zobraziť viac