REPTIBLOCK lupienky z kokosového vlákna 4,5 kg 70 l MALÉ
Kód tovaru: 12029010922
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5419980066107
- Obchodné meno: ReptiBlock
- Hmotnosť produktu s obalom: 4,5 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Reptiblock je kvalitný substrát vo forme kokosových lupienkov, ideálny pre plazy, obojživelníky a rastliny
Balenie 4.5 kg - 70L +
Jemné odstupňovanie veľkostí - S
Vysoko kvalitný lisovaný kokosový substrát ReptiBlock.
Prečo Reptiblock je ideálny pre vaše zvieratá?
Reptiblock sa vyrába z mladých kokosových orechov, a preto vďačí za svoj atraktívny vzhľad. Je jemnejšia pre zvieratá a neobsahuje prakticky žiadny jemný prach! Substrát zvieratá neplesnivie a nešpiní!
Vyprané a preosiate kokosové vlákno
Vďaka metóde trojitého prania neobsahuje takmer žiadny prach a má najnižšiu možnú hladinu soli EC <300 μS / cm ( EC <0,3 mS / cm).
Podklad sa premyje 3-krát za sebou čerstvou a čistou vodou z hlbokej studne, vysuší sa a potom sa preoseje cez 2 rôzne sitá, aby sa získajte dokonalú gradáciu.
Dokonalý substrát pre
- hada
- korytnačku
- agama fúzatý
- gecko
- Chameleón
- Obojživelníky
- Rastliny ako orchidey, tropické alebo lovecké rastliny
- Kraby
- Škrečky, myši a iné hlodavce
Prémiové lupienky Reptiblock z kokosových vlákien
Konzistentná kvalita, na požiadanie môžeme vydať laboratórne správy. Tento produkt je a bude neustále testovaný nami a naším výrobcom.
Súhrnné výhody:
Veľmi nízka prašnosť
Najnižší obsah EC soli <300 μS / cm (EC <0,3 mS / cm)
Vysoká absorpcia pachov
Odolné voči plesniam
Dokonale udržiava vlhkosť
100% ekologické
Konzistentná kvalita
Vysoká životnosť
V iných aukciách ponúkame aj rôzne kapacity substrátov Reptiblock:
- 5,5 kg - 70L
- 2,5 kg – 40L
- 600g – 10L
- 550g – 10L
A rôzne frakcie
- Jemné - MALÉ
- Stredné - STREDNÉ
- Hrubé - VEĽKÉ
Aukcia sa týka: lupienkov z kokosového vlákna REPTIBLOCK 4,5 kg 70 l FINE Pozadie:
Niekedy Allegro priradí nesprávne produkty ako súčasť výroby. Pred nákupom sa uistite, že názov v produkcii a názov v popise odkazujú na rovnaký produkt.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5419980066107 |
Obchodné meno | ReptiBlock |
Hmotnosť produktu s obalom | 4,5 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac