Lash Brow stylingový vosk na obočie 50g
Kód tovaru: 12124635944
- Stav: Nové
- Druh: Vosk
- Farba: Iná farba
- Váha: 50 g
- Názov farby podľa výrobcu: Bezfarebná
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Keratín + Panthenol stylingový vosk na obočie
- postará sa o dokonalý stav obočia
- stimuluje rast
- vyživuje
- zvýrazní obočie
- disciplíny
- dodáva tvar
- fixuje
Ultra silný vosk skrotí chĺpky a udrží tvar obočia po celý deň bez potreby korekcií. Obsahuje keartnu a pantenol - spevňuje obočie a urýchľuje jeho rast.
KERATÍN:
- dopĺňa nedostatok zložiek budujúcich štruktúru obočia. obočie
- zvyšuje množstvo voľných aminokyselín, dodáva obočiu lesk a zdravý vzhľad
- regeneruje štruktúru obočia, zabraňuje lámaniu a štiepeniu
- zlepšuje hydratácia obočia
- stimuluje rast obočia
PANTHENOL:
- urýchľuje rast obočia
- zabraňuje ich strate
- odďaľuje proces šedivenia
- intenzívne hydratuje obočie
- ľahko preniká hlboko do obočia
- uzaviera vlasová kutikula
- obočie vizuálne zahusťuje
- chráni pred mechanickým poškodením,
- navracia obočiu lesk, jemnosť, pružnosť a objem
Receptúra poskytuje obočiu super silnú fixáciu po celý deň a prítomnosť živín obohacuje produkt o účinok, ktorý stimuluje rast obočia. Vďaka svojej konzistencii nezanecháva biele zvyšky, takže sa dá ľahko použiť aj s inými make-upmi. Úprava obočia nebola nikdy taká jednoduchá. Vyskúšajte a presvedčte sa sami.
Ako používať: Naneste vosk na suché obočie, ktoré nie je pokryté žiadnym prípravkom, pomocou čistej, jednorazovej kefky, čím obočiu dodáte požadovaný tvar. NEVYŽADUJE AKTIVÁCIU VODOU. Pripravené na použitie.
POZOR: z hygienických dôvodov používajte na produkt jednorazové aplikátory – aby ste predišli zaneseniu zvyškov pokožky zo štetca do produktu, vymeňte aplikátor pred každým ponorením do produktu. Nepoužívajte na obočie pokryté podkladovou bázou, korektorom, krémom alebo púdrom: môže reagovať s kozmetickým prípravkom a spôsobiť biely povlak. Pred nanesením vosku sa uistite, že máte obočie úplne čisté.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25˚C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Len na vonkajšie použitie.
Kapacita: 50 g
Ako sa vosk líši od mydiel na obočie Soap Brows?
- zloženie : vosk bol obohatený o produkty, ktoré stimulujú rast obočia: keratín a panthenol
- konzistencia: vosk má "redšiu" "jemnejšiu" konzistenciu, takže na obočí hneď nesadne - môžete pracujte s ním dlhšie - zostane dlhšie plastický, na rozdiel od mydla, ktoré okamžite tuhne
VRACIA SA
Vzhľadom na povahu produktu a hygienu z dôvodov je možné vrátenie tovaru akceptovať len v prípade neporušeného obalu (bezpečnostná plomba/bezpečnostná fólia).
Stav | Nové |
Druh | Vosk |
Farba | Iná farba |
Váha | 50 g |
Názov farby podľa výrobcu | Bezfarebná |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac