Vzor viskózového kepru s červenými kvetmi na čiernom podklade
Kód tovaru: 12132315888
- Stav: Nové
- Druh materiálu: Viskóza
- Šírka: 150 cm
- Vzor: Kvety
- Gramáž: 190 g/m²
- Kód výrobcu: TW.ZS1524.02
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Viskózový kepr, vzor červených kvetov na čiernom podklade
Kód produktu TW.ZS1524.02
Ľahký viskózový materiál pôsobí dojmom jemného chladenia a je úžasne mäkký koža. Vďaka prídavku prírodných celulózových vlákien je šetrný k pokožke. Ideálne na šitie košieľ, blúzok, tuník, šiat a sukní.
Viskózová tkanina. Je vysoko odolná voči poškodeniu. Navyše, jeho vlákna majú hladkú, jemnú štruktúru, ktorá zabraňuje poškodeniu viskózového povrchu pri praní, takže si vždy zachováva svoju jemnosť a pružnosť. Látka tiež obsahuje vysokokvalitné polyesterové vlákna a elastan.
Certifikát Oeko-Tex-Standard 100
Zloženie: 75% Polyester, 30% Viskóza, 5% Elastan
Šírka: 150 cm (+/-3%)
Hmotnosť: 190 g/m2 (+/-3 %)
Návod na použitie:
Krajina pôvodu : Holandsko
Cena zahŕňa DPH
Cena sa vzťahuje na 0,5 metra.
Kedy pri kúpe viacerých kusov materiálu ho vždy dostanete v jednom kuse
Čo je dekatizácia?
Dekatizácia je tiež známa ako vytvrdzovanie látok, je to proces zmršťovania tkanín, ktoré ich pripravujú na ďalšie spracovanie. Dekatizácia zahŕňa vystavenie materiálu horúcej vode, vlhkosti a pare, aby sa iniciovalo zmrštenie vlákien látky.
Naša ponuka zahŕňa aj materiály odolné voči nečistotám alebo materiály s efektnými a zaujímavými vzormi, napr. bodkované, ľudové, orientálne a pod. Bezpochyby sú to produkty, ktoré umožňujú vytvárať originálne odevy - módne sukne, šaty s jedinečným strihom, športové legíny, pohodlné teplákové súpravy alebo klasické blúzky.
In okrem toho, naše látky dobre fungujú aj v iných typoch aplikácií, napr. Je ideálnym materiálom na výrobu poťahov na vankúše, obrusy či závesy. Náš veľkoobchod s materiálom sa vyznačuje individuálnym prístupom k zákazníkom, viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu s textilom a bezpečným online nakupovaním, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité.
Pozývame vás na ďalšie naše aukcie.
p>
Stav | Nové |
Druh materiálu | Viskóza |
Šírka | 150 cm |
Vzor | Kvety |
Gramáž | 190 g/m² |
Kód výrobcu | TW.ZS1524.02 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac