Nastaviteľná bezpečnostná cyklistická prilba METEOR 52-56 cm
Kód tovaru: 12178778440
- Stav: Nové
- Farba: Biela
- Značka: Meteor
- Model: GRUVER
- Druh: Univerzálny
- Veľkosť: S
- Obvod hlavy: 52 cm
- Kód výrobcu: 24753
- Ďalšie vlastnosti: Šilt, reflexné prvky, vetracie otvory, nastavenie veľkosti, sieťka proti hmyzu
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Špecifikácie
- Model: Gruver
- Vnútorný obal:EPS
- Vonkajší obal:PVC
- Hmotnosť: Veľkosť M : 263g, Veľkosť L: 273g
- Farba: Biela
- Obvod: Veľkosť S: 52-56 cm, Veľkosť M : 55-58 cm, Veľkosť L: 58-61 cm
- Vlastnosti: Air Flow, Sieťka proti muchám, Antibakteriálne vnútro, Rýchloupinák, Prispôsobená veľkosť, Odnímateľné vypchávky
Sada obsahuje
- Prilba: 1 kus
- Náš firemný kalendár : Zadarmo
CYKLISTICKÁ PRILBA METEOR GRUVER
Model GRUVER je jedným z najnovších modelov prilieb METEOR. Poskytuje dokonalú ochranu hlavy bez nepohodlia, a to aj počas dlhších ciest. Má originálny a štýlový dizajn, ktorý osloví aj náročnejších používateľov. Skvele sa bude hodiť na rôzne formy cyklistických aktivít. GRUVER osloví všetkých milovníkov cestnej cyklistiky.
Ľahká konštrukcia a aerodynamický tvar zaisťujú maximálne pohodlie.
Škrupina vyrobená z vysoko pružného EPS polystyrénu, absorbuje všetky namáhania spôsobené pri páde. Ochranný účinok prilby vyplýva zo štruktúry materiálu, z ktorého bola vyrobená - obsahuje nespočetné množstvo mikroskopických vzduchových pórov. Ďalšou výhodou tohto riešenia je, že neabsorbuje vodu a pot.
Použitie mäkkej, príjemnej na dotyk a odnímateľnej podšívky zaručuje veľmi pohodlné používanie prilby počas dlhých ciest .
Jednoduché a rýchle nastavenie veľkosti je možné pomocou systému FIT SIZE, t.j. a viacstupňový krúžok pre plynulú reguláciu obvodu. Jednou rukou sa dá nastaviť na hlavu v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou malého gombíka umiestneného na zadnej strane prilby.
Prilba je vybavená 23 otvormi, ktoré zabezpečujú stálosť cirkulácia vzduchu okolo hlavy a odvod tepla - systém AIR FLOW. Adekvátna ventilácia chráni pokožku hlavy pred nadmerným potením.
Reflexné prvky umiestnené na zadnej strane prilby zabezpečia dodatočnú viditeľnosť aj pri jazde po zotmení.
Model je vybavenýodnímateľným štítom, ktorý chráni pred vetrom alebo škodlivým slnečným žiarením.
Použité systémy:
- AIR FLOW system - ventilačný systém vedie prúd vzduchu cez otvory v škrupine prilby bez ovplyvnenia jej stability;
- Systém FLY NET - sieťka umiestnená v predné vetracie otvory chránia hlavu pred uštipnutím hmyzom pri jazde v teplých a vlhkých podmienkach;
- Antibakteriálny interiér - mäkká, na dotyk jemná podšívka, ktorá zabraňuje rastu baktérií a redukuje nepríjemný zápach spôsobený potom, nezachytáva sa na vlasoch;
- QUICK-RELEASE systém - rýchloupínacie spony;
- VHODNÁ VEĽKOSŤ systém - viacstupňová zámka hlavy nový krúžok na plynulé nastavenie obvodu;
- Odnímateľné vypchávky – prvky absorbujúce pot sa ľahšie udržia čisté, keď ich možno efektívne umyť a vysušiť.
Stav | Nové |
Farba | Biela |
Značka | Meteor |
Model | GRUVER |
Druh | Univerzálny |
Veľkosť | S |
Obvod hlavy | 52 cm |
Kód výrobcu | 24753 |
Ďalšie vlastnosti | Šilt, reflexné prvky, vetracie otvory, nastavenie veľkosti, sieťka proti hmyzu |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac