AKCIA -21%
DOPRAVA ZADARMO
MECHANICKÝ DRAK MECHA DRAGON CLEMENTONI 50682
Kód tovaru: 12200742685
78,46 €
61,98 € s DPH
Skladom > 5 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 8 rokov +
- Značka: Clementoni
- Hrdina/ka: Nevyplnené
- Vyrobené z materiálu: Kov, Plast
- Certifikáty a schválenia: CE
- Efekty: Zvuk, LED podsvietenie, Svetlo
- Batérie: 4x AA 1,5V
- Napájanie: Batérie
- Kód výrobcu: 50682
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
MECHANICKÝ DRAK MECHA DRAGON CLEMENTOLI 50682
- CLEMENTONI - MECHA DRAGON
- 96 prvkov na zostavenie
- Pohyblivé ústa a krídla
- Chôdza a pohyb chvostom
- 2 infračervené senzory
- 3 elektromotory
- Mikrofón pre zvukové príkazy
- Dvojfarebná LED li>
- Špeciálna aplikácia s 3 režimami prehrávania
- Veľkosť až 44 cm
- Sada, s ktorou si vyrobíte fantastického Mechanického draka , ktorý vďaka 3 motorom a početným senzorom dokáže interagovať s dieťaťom a okolím a zažívať nekonečné dobrodružstvá!
- Drak je možné ovládať: pomocou aplikácie, ktorá vysiela vysokofrekvenčné signály alebo pomocou píšťalka súčasťou sady. Reaguje aj na tlieskanie rukami!
- 2 motory a servopohon hýbu krídlami a ústami, hnacie koleso a kĺb umiestnený v strede jeho tela umožňujú drakovi otáčať sa a nasledovať svoju korisť, ako keby boli nažive.
- Unikátny robot s viac ako 3 hernými režimami a 22 funkciami, ktorý ľahko a zábavne uvádza do tajov robotiky a skúseností s princípmi STEM (veda, technika, inžinierstvo a matematika).
- Mechanický drak dokonale pomáha rozvíjať manuálnu zručnosť, logiku, priestorovú orientáciu a predstavivosť, pretože hračka podporuje interaktívnu hru a objavovanie radosti zo stavania.
- Napájanie: 4 x AA 1,5V batérie (batérie nie sú súčasťou balenia).
- Rozmery balenia: . 45,5 cm x 31 cm x 7,5 cm
KÓD: 50682
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 8 rokov + |
Značka | Clementoni |
Hrdina/ka | Nevyplnené |
Vyrobené z materiálu | Kov, Plast |
Certifikáty a schválenia | CE |
Efekty | Zvuk, LED podsvietenie, Svetlo |
Batérie | 4x AA 1,5V |
Napájanie | Batérie |
Kód výrobcu | 50682 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Jozef kotlarik
Veľmi
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
Miloš Petranič
Super
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Zobraziť viac