Držiak do auta na opierku hlavy BASEUS 4,7-12,9 palca
Kód tovaru: 12203952365
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: SUHZ-01
- Značka: Baseus
- Druh: Iné
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Chcete svojim pasažierom poskytnúť pohodlie pri používaní tabletu alebo smartfónu počas dlhších ciest? Niečo pre vás máme! Originálna rukoväť Baseus je perfektným riešením. Produkt, ktorý sa používa pre zariadenia s uhlopriečkou 4,7 až 12,9 palca, je možné namontovať na opierku hlavy predného sedadla, čo umožní vašim blízkym sledovať seriály alebo kreslené filmy.
Prečo sa oplatí kúpiť?
- kompatibilné s mnohými zariadeniami so šírkou 13,5 cm - 23,5 cm s otočnou hlavou > vertikálna a horizontálna poloha
- poskytuje adekvátnu ochranuzariadeniam
- perfektne pri cestovaní s deťmi
- perfektne zapadne do interiéru vášho auta
- jednoduchá montáž a demontáž <>kvalitná hlava stoličky
- originálny držiak opierky hlavy Baseus do auta
- kompatibilný so zariadeniami od 4,7 do 12,9 palcov5 cm až <23>šírka od 5 cm do 5 cm <13>. pripevnenie k opierkam hlavy so šírkou 14 cm až 18 cm
- 360-stupňová otočná hlava
- mäkké podložky chrániace pred náhodným poškriabaním
- ideálne pre ľudí, ktorí cestujú s rodinou automalebo chcú zabaviť spolucestujúcich v originálnom balení> od výrobcu skvelý nápad na darček!
- farba: čierna
kreslo je vyrobené z kvalitného základu>
Príslušenstvo má špeciálne prísady do gumy, ktoré absorbujú výbavu, takže sa neodiera o kryt rukoväte ani pri jazde autom na nerovnom teréne.
Kompatibilné s tabletmi a smartfónmi
umožňuje zostavenie telefónu a tabletu
(tento produkt je univerzálny s puzdrom na telefón). Nastaviteľná hlava udrží akékoľvek zariadenie so šírkou od 13,5 cm do 23,5 cm.Pri výmene telefónu/tabletu si preto nemusíte kupovať nový držiak – produkt je vhodný pre väčšinu zariadení dostupných na trhu!
Otočná hlava
Nastaviteľná hlava, ktorú nastavíte pod ľubovoľným uhlom 60 stupňov v rozsahu .
Po skončení príbehu dieťa môže nastaviť držiak tabletu, vybrať novú fóliu a nasmerovať ju späť bez toho, aby muselo zariadenie z hlavy vyberať.
Jednoduchá inštalácia na opierku hlavy
Ak chcete namontovať rameno na predné sedadlo, stlačte piest a umiestnite ho medzi opierku hlavy. Vzdialenosť medzi opierkami hlavy by mala byť užšia ako 18 cm a nie menšia ako 14 cm. Mäkké prekrytiaumiestnené na každom z úchytov zabraňujú poškriabaniu a stabilizujú vzperu.
Informácie o produkte:
Stav | Nové |
Kód výrobcu | SUHZ-01 |
Značka | Baseus |
Druh | Iné |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac