SEMILAC 426 Sweet Luck hybridný lak na nechty 7ml
Kód tovaru: 12207987310
- Stav: Nové
- Druh: Farebný lak
- Farba: Odtiene červenej a ružovej
- Názov farby podľa výrobcu: Sladké šťastie
- Zbierka: POWER NEÓNY
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Kapacita: 7 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,06 kg
- Kód výrobcu: 5902751446586
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Trocha sladkosti nás môže nielen potešiť, ale aj dodať silu! Energizujúci lak na nechty Sweet Luck je neónový odtieň purpurovej s nádychom ružového prachu vytvorený pre všetky dievčatá, ktoré rovnako ako vy milujú rozdávať úprimný úsmev. Neónovo ružová manikúra zdôrazní váš prirodzený optimizmus! Práve on – ako sladký darček – pozitívne okorení deň ženám vo vašom okolí. Šťastie sa dá znásobiť, keď sa oň podelíme, tak neváhajte a ukážte svetu svoju energiu!
Ak chcete získať tú najintenzívnejšiu farbu, naneste ju na svetlý základ.
✔️Kolekcia: Power Neons
✔️Kapacita: 7 ml
✔️Čas vytvrdzovania:
- UV LED lampa 24 W – 30 sek.
- UV LED lampa 36 W – 30 sek.
- UV LED lampa 24 /48 W – 30 sek.
- UV lampa 36 W – 120 sek.
✔️Aplikácia:
Lak naneste v tenkej vrstve na vytvrdnutú vrstvu hybridnej bázy a následne vytvrdzujte pomocou UV LED lampy. Neaplikujte priamo na nechtovú platničku. Pre dosiahnutie uspokojivého efektu môžete aplikáciu farby opakovať. Dokončite styling nanesením a vytvrdnutím, napr. Semilac Top No Wipe Real Color.
Stav | Nové |
Druh | Farebný lak |
Farba | Odtiene červenej a ružovej |
Názov farby podľa výrobcu | Sladké šťastie |
Zbierka | POWER NEÓNY |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Kapacita | 7 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,06 kg |
Kód výrobcu | 5902751446586 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac