NOCTUA NA-SYC1 Y SPLITTER 4-PINOVÁ MODRÁ 3 KS.
Kód tovaru: 12382871806
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: N/a
- Značka: Noctua
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Popis:
NA-SYC1 je súprava zapojenia ventilátora pozostávajúca z dvoch plne opletených káblov rozdelených do Y.
Používajú sa NA -YC1 pre inteligentné 4-pinové PWM ventilátory. Káble NA-YC1 vám umožňujú spustiť dva 4-pinové PWM ventilátory a umožňujú základnej doske ovládať rýchlosť oboch súčasne. Viacero NA-YC1 môže byť zapojených do série na ovládanie viac ako dvoch PWM ventilátorov prostredníctvom jedného ovládača.
Technické údaje:
- Názov: Noctua NA-SYC1 PWM
- Typ: Y Splitter
- Množstvo: 3 kusy
- Farba: Modrá
- Konektor: 4-kolíkový PWM
Účel:
4kolíkový rozvetvovací výstup PWM pre inteligentné ventilátory
Noctua bola založená v roku 2005 v r. Austria od niekoľkých nadšencov tichého chladenia, ktorí boli otrávení hlučnými ventilátormi s nízkym prietokom vzduchu a chladičmi procesorov, ktoré napriek svojim veľkým rozmerom nedokážu absorbovať ani niekoľko desiatok wattov tepla. Meno výrobcu pochádza od aténskej bohyne Noctua, ktorá predstavovala múdrosť, vedu a stratégiu. S týmto prístupom spoločnosť už mnoho rokov vyvíja mnoho produktov od nuly, čo znamená, že všetky produkty sú dôkladne prepracované a majú vysokú kvalitu. Potvrdiť to môže aj fakt, že spoločnosť ako jediná na svete ponúka na svoje chladiace jednotky šesťročnú záruku. Spoločnosť Noctua, ktorá pracuje od nuly, si počas rokov testovania a skúseností patentovala mnohé technológie, ktoré znižujú hluk a zlepšujú prúdenie vzduchu, ako sú špeciálne tiché ložiská SSO, vrtáky na prúdenie vzduchu Nine Blade a technológia SCD používaná v motoroch ventilátorov. Vďaka svojmu perfekcionistickému prístupu a produktovému plánovaniu od nuly je dnes Noctua jedným z najuznávanejších výrobcov chladenia procesorov a ventilátorov. Ich produkty často získali odporúčania v mnohých porovnávacích testoch v rôznych novinách a na webových stránkach o počítačovom hardvéri.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | N/a |
Značka | Noctua |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac