BIELENDA SUPREMELAB MICELÁRNE JELLY NA ODSTRAŇOVANIE MEJKAPU 150G
Kód tovaru: 12435196872
- Stav: Nové
- Druh: Iné
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Typ pleti: Pre všetky typy pokožky
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Tubička
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
BIELENDA SUPREMELAB MICELÁRNE ŽELÉ NA ODLIČOVANIE 150G
Micelárne želé na odličovanie je kozmetický prípravok 2 v 1, ktorý možno použiť ako prvý a druhá fáza čistenia. Perfektne funguje ako odličovací prípravok, ale môžete ho použiť aj na umývanie tváre - ráno aj večer. Má veľmi príjemnú konzistenciu a je šetrný k pokožke, neobsahuje agresívne čistiace prostriedky, iba jemné vo forme glykolipidov.
Dodatočnými ošetrujúcimi zložkami v jeho zložení sú upokojujúci D-panthenol a Fermented ryžová voda s jedinečnými ošetrujúcimi vlastnosťami.
Dobre vyčistená pleť je základom pre zdravú a žiarivú pleť. Bez znečistenia, prebytočného mazu a make-upu môže voľne dýchať a regenerovať sa. SUPREMELAB Clean Comfort je rad univerzálnych odličovacích a čistiacich prípravkov, vďaka ktorým budú tieto fázy starostlivosti nielen účinné, ale aj príjemné a šetrné k pleti. Postarali sme sa o to pomocou pohodlných receptúr, vhodných účinných látok a doplnkových ošetrujúcich zložiek.
Akcia:
GLYKO - LIPIDYje biologicky odbúrateľná čistiaca zložka vytvorená biofermentáciou cukrov. Je mimoriadne účinná pri odstraňovaní všetkých typov nečistôt z pokožky a zároveň jemná - nespôsobuje podráždenie ani vysušenie.
FERMENTOVANÁ RYŽOVÁ VODA je ošetrujúcou zložkou , podporuje regeneráciu pokožky, obsahuje aminokyseliny, vitamíny a minerály.
D-PANTHENOL pokožku silne upokojuje, hydratuje a zjemňuje.
Aplikácia :
1. Prípravok naneste mokrými rukami na suchú pokožku, jemne vmasírujte krúživými pohybmi, kým sa make-up/nečistoty nerozpustia. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Môžete ho použiť aj ako druhý stupeň čistenia pleti – namiesto čistiaceho gélu na tvár. Používajte ráno a/alebo večer.
2. Naneste na vatový tampón a odstráňte make-up z tváre a očí.
Zamýšľané použitie:
Všetky typy pleti.
Zloženie:
Aktívne zložky: Fermentovaná ryžová voda, Glykolipidy, D-Panthenol
Zloženie: Aqua (voda), propándiol, glykolipidy, Saccharomyces/ Filtrát z ryžového kvasu, pantenol, polyglyceryl-6 kaprylát, prolín, pentylénglykol, xantánová guma, karbomér,
hydroxid draselný, etylhexylglycerín, benzoát sodný, benzylalkohol, fenoxyetanol, parfum (vôňa), CI 17 42090
Stav | Nové |
Druh | Iné |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Typ pleti | Pre všetky typy pokožky |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Tubička |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac