LED NOČNÁ LAMPA S INDUKČNOU NABÍJAČKOU 3 SOVIČKY
Kód tovaru: 12585316421
- Stav: Nové
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Kód výrobcu: OLB-XY-GR-21
- Dominantná farba: Biela
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Dĺžka/výška: 16 cm
- Napájanie: Akumulátor
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,41 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Olala Boutique
Lampy – sada 3 sovičiek
Bezpečné riešenie osvetlenia pre deti
Jedným z najväčších strachov medzi deťmi je strach z tmy. Na boj proti tomuto fenoménu rodičia založili Olala Boutique. Vymysleli teda nielen spôsob, ako dieťa upokojiť, ale aj možnosť, ako ho osamostatniť. Takto vznikli lampy, naši malí priatelia: Poď, Charles a Camille.
Ak bolo doteraz pre vaše dieťa výzvou ísť spať a zostať v posteli v tmavej miestnosti, Lampy Olala sú najlepším riešením. Vytvoria bezpečnú atmosféru a naplnia detskú izbu jemným svetlom.
Lampy sa nabíjajú pomocou indukcie.
Svetelná dráha Olala Boutique sa ľahko používa, stačí umiestniť svetlá na nabíjaciu základňu na 3 hodiny ráno a užívať si 12 hodín používania.
Počas nabíjania svetlá zostanú vypnuté a po nabití a vybratí zo základne sa okamžite rozsvietia a svietia celú noc.
Sovy Come, Charles a Camille sú dobrými spoločníkmi na sladké sny. Sú malé, ľahké a prispôsobené detským rukám.
Tieto tri sovičky sú prispôsobené deťom nielen svojou veľkosťou, ale aj osvetlením (1 watt LED). Umožňujú dieťaťu spať, pretože vhodné svetlo vyžarované lampami neunavuje a nestimuluje oči batoľaťa.
Nočné lampy sú pre deti bezpečné, pretože sú vyrobené z vhodných materiálov, neobsahujú batérie. nemajú žiadne káble a ich LED osvetlenie sa neprehrieva.
Aká je prvá cesta svetla pre deti?
Cesta svetla je podľa definície cesta osvetlená svetlami. Svietidlá Olala umožnia dieťaťu orientáciu v miestnosti a samostatný pohyb na krátkych trasách. Napríklad cestovanie medzi detskou izbou a kúpeľňou alebo izbou rodičov.
Balík obsahuje:
- 3 LED svetlá
- kábel USB nabíjacej jednotky
- nabíjacia základňa
- používateľská príručka
Stav | Nové |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Kód výrobcu | OLB-XY-GR-21 |
Dominantná farba | Biela |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Dĺžka/výška | 16 cm |
Napájanie | Akumulátor |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,41 kg |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac