Dermena Professional KYSELINOVÝ PEELING
Kód tovaru: 12594122279
- Stav: Nové
- Druh: Enzymatický
- Typ pleti: Dospelá
- Podľa určenia: Čistenie
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
DERMENA PROFESIONÁLNY KYSELNÝ PEELING KYSELINA MLIEČNA 10% | KYSELINA HYALURONOVÁ
Účinnosť potvrdená dermatologickými testami
Účinky:
- vyhladzujúci efekt, redukuje nedokonalosti a redukuje jemné vrásky
- viditeľne hydratuje, znižuje suchosť pleti
- zlepšuje napätie, pevnosť a pružnosť
- zanecháva pleť vizuálne mladšiu a revitalizovanú
Ako používať:
Používajte 2-3 krát týždenne, najlepšie večer, po dôkladnom vyčistení a vysušení pleti. Peeling naneste rovnomerne na tvár a krk, vyhnite sa oblasti očí. Neumývať. Pri prvých použitiach môžete peeling nechať na pokožke kratšiu dobu, aby sa pokožka stala tolerantnou. Dĺžka kúry by nemala byť dlhšia ako 4-6 týždňov.
Upozornenia:
Pred prvým použitím otestujte kožnú toleranciu prípravku na malom kúsku kože. Neodporúča sa kombinovať peeling s prípravkami na alkoholovej báze, kyslými prípravkami (napr. AHA, BHA, kyselina glykolová) a retinoidmi. Prípravok nepoužívajte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Ak dôjde k pretrvávajúcemu podráždeniu, prestaňte produkt používať. Kyselina mliečna zvyšuje citlivosť pokožky na slnko. Výrobok nepoužívajte počas silného slnečného žiarenia. Počas používania a týždeň po jeho skončení používajte slnečnú ochranu s vysokým UVA / UVB filtrom (min. SPF 30) a obmedzte pobyt na slnku.
Nepoužívať v prípade: tehotenstva a dojčenia , citlivá pokožka, alergické šupinky a kuperóza, rosacea, zápal kože, perorálna liečba retinoidmi.
PRED POUŽITÍM SI PREČÍTAJTE POKYNY A UPOZORNENIA.
Výrobok uschovajte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu svetla.
ZLOŽKY/ZLOŽKY: Aqua, Kyselina mliečna, Propándiol, Glycerín, Hydroxid sodný, Výťažok z ovocia/listov Tasmannia Lanceolata, Xantánová guma, Pentylénglykol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Polysorbate 20, Fenoxyetanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamát Diacetát.
Výrobca: Pharmena SA
Stav | Nové |
Druh | Enzymatický |
Typ pleti | Dospelá |
Podľa určenia | Čistenie |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac