2 x BATERIE PANASONIC ENELOOP AA R6 2500MAH
Kód tovaru: 12598661021
- Stav: Nové
- Značka: Panasonic
- Kapacita akumulátora: 2500 mAh
- Symbol batérie: A.A
- Technológia batérie: Nikel metalhydrid (NiMH)
- Kód výrobcu: BK-3HCDE/2BE
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Nominálna kapacita (typická): 2500mAh
- Minimálna kapacita (zaručená): 2450mAh
- Napätie: 1,2 V
- Veľkosť: AA (R6)
- Priemer: 14,5 mm
- Výška: 50,5 mm
- Cykly nabíjania: až 500
- Typ: Ni-MH
- Značky: R6 / AA / BK-3HCDE/2BE
- Vyrobené v Japonsko
- Kód produktu: 22637
Eneloop Pro batérie sú ideálnym riešením pre napájanie zariadenia, ktoré spotrebúvajú veľa energie, ako sú blesky fotoaparátov, bezdrôtové klávesnice a myši, herné ovládače, rádiom ovládané hračky a rôzne domáce spotrebiče. S batériami eneloop pro môžu všetky tieto zariadenia fungovať oveľa dlhšie.
Batérie Eneloop sú najnovším vývojom v technológii batérií, spájajú výhody Ni-MH článkov a bežných alkalických batérií.
ENELOOP presviedča svojou neuveriteľne predĺženou dobou prevádzky Vďaka technológii „Super lattice-alloy“ vyvinutej a patentovanej spoločnosťou PANASONIC a vylepšenému zloženiu elektrolytu sa efekt samovybíjania výrazne znížil.
Články ENELOOP sa vyznačujú lepšou účinnosťou aj v podmienkach, kde zlyhávajú štandardné batérie (nízke teploty počas zimnej dovolenky). vykazuje vynikajúci výkon. Bola by škoda, keby digitálny fotoaparát prestal fungovať na lyžovačke v horách alebo pri akomkoľvek inom chladnom počasí kvôli nefunkčným batériám.
ENELOOP nahrádza jednorazové batérie vo všetkých zariadeniach.
ENELOOP nahrádza jednorazové batérie vo všetkých zariadeniach.
b>
Všetky batérie sa časom vybijú, aj keď sa nepoužívajú. Efekt je viditeľný najmä pri štandardných nabíjateľných batériách. PANASONICu sa podarilo minimalizovať efekt samovybíjania optimalizáciou technológie batérie. Články ENELOOP uchovávajú energiu optimálnym spôsobom aj počas dlhých období nečinnosti: po 36 mesiacoch si článok zachová 75 % svojej pôvodnej hodnoty. energie. Vďaka tomu je článok ENELOOP prvou nabíjateľnou batériou ponúkanou na predaj v nabitom stave. Batérie ENELOOP je možné použiť ako tradičné alkalické batérie, ihneď po zakúpení. Tieto batérie skvele poslúžia v zariadeniach s nízkou spotrebou prúdu, zariadeniach postihnutých problémom samovybíjania (budíky, baterky, diaľkové ovládače pre rôzne zariadenia)
V porovnaní s kvalitnými dobíjacími batériami si ENELOOP zachová takmer všetku energiu aj po roku a nevyžaduje pravidelné dobíjanie.
Nová generácia batérií Panasonic Eneloop sa vyrába v Japonsku na plne automatizovaných linkách, čo zaručuje vysokú kvalitu a identickosť všetkých produktov, pretože bol eliminovaný faktor ľudskej chyby.
Akumulátory Eneloop sa predávajú v nabitom stave stav
Možnosť nabíjania v akejkoľvek nabíjačke nabíjanie batérií Ni-MH
Vlastnosti produktu:- Nabité solárnou energiou už vo výrobnom procese, pripravené na použitie ihneď po zakúpení
- 500-krát nabitie a likvidácia
- Dlhá výdrž ako tradičné batérie vďaka stabilnému napätiu.
- Neporovnateľne vyšší výkon – s ich použitím vo fotoaparáte vystačíte až 4-krát viac fotografií ako pri práci so štandardnými jednorazovými batériami.
- Vynikajúci výkon pri 0 ℃
- Funguje až do -20 ℃
- Najlepšie pre zariadenia s vysokou spotrebou energie.
Dve batérie pôvodne zabalené v novom ekologickom obale
Stav | Nové |
Značka | Panasonic |
Kapacita akumulátora | 2500 mAh |
Symbol batérie | A.A |
Technológia batérie | Nikel metalhydrid (NiMH) |
Kód výrobcu | BK-3HCDE/2BE |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac