Demopia Demodex obrúsky na tvár 20 ks
Kód tovaru: 12641441464
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 5900741962092
- Druh: Tkanivá
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,15 kg
- Typ pleti: Pre všetky typy pokožky
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Balenie: Vrecúško
- Kapacita: 120 ml
- Vedúca zložka: Pantenol
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Demopia Demodex obrúsky na profesionálnu hygienu viečok, mihalníc a tváre 20 kusov
Zloženie: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Origanum Bylinný olej Majorana, alantoín, hyaluronát sodný, laurylglukozid, kokosový glukozid, polysorbát80.
Indikácie: Utierky Demopia Demodex® sa odporúčajú na každodennú starostlivosť a čistenie citlivých očných viečok. dôraz na oblasti rastu mihalníc a obočia a starostlivosť o tvár. – Pomáhajú odstraňovať nečistoty, ako sú usadeniny okolo koreňa mihalníc (Pityria cylindrica), peľ a sekréty zostávajúce na očných viečkach. – Upokojujú podráždenie pokožky a zápaly spôsobené napr. iní, spôsobená baktériami, alergiami alebo demodexovou blefaritídou, dysfunkciou meibomských žliaz, pyskom a chalazionom. – Zmierňujú príznaky, ako je svrbenie, pálenie, začervenanie a opuch očných viečok, suché oči a pocit piesku pod viečkami (spôsobený napr. , infekcia). – Zvlhčujú pokožku očných viečok a priaznivo pôsobia na regeneráciu poškodenej epidermy.
Účinok: Majoránový olej – jeho hlavnou zložkou je terpinén-4-ol, ktorý má antiseptické a baktericídne vlastnosti, urýchľuje hojenie kožných lézií a upokojuje podráždenie a zápaly kože Kyselina hyalurónová - je zložka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele a je jedným zo základných prvkov štruktúry pokožky. Je zodpovedný za správnu úroveň hydratácie vďaka veľmi silným schopnostiam viazať vodu. Priaznivo pôsobí na rekonštrukciu poškodenej epidermy. Vyhladzuje, zlepšuje elasticitu a spevňuje pokožku a vytvára na jej povrchu ochranný film Aloe gél - silne hydratuje pokožku, chráni a obnovuje epidermis vrátane jej hlbších vrstiev. Pôsobí upokojujúco a regeneračne na podráždenú pokožku, má protisvrbivé, protizápalové a baktericídne vlastnosti Alantoín - pôsobí regeneračne, urýchľuje granuláciu a tým uľahčuje hojenie poranení a obnovu poškodenej epidermy. Znižuje pálenie a svrbenie, upokojuje začervenanie citlivej pokožky. Hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. Odporúča sa najmä pre starostlivosť o citlivú, na alergie, podráždenú a aknóznu pokožku D-Panthenol (provitamín B5) - veľmi ľahko preniká do pokožky, preniká do epidermy a hromadí sa v derme, kde sa mení na vitamín B5 (pantoténový kyselina). Pôsobí upokojujúco na podráždenú a začervenanú pokožku, urýchľuje hojenie kožných lézií stimuláciou delenia kožných buniek.
Dávkovanie: Utierky sa odporúča používať 2x denne: ráno a večer - Pred otvorením vrecka si dôkladne umyte ruky.- Otvorte vrecko, rozložte vreckovku.- Jemne priložte vreckovku na očné viečko zatvoreného oka.- Pri koreni mihalníc opatrne masírujte očné viečko krúživými pohybmi, pričom odstráňte všetky nečistoty.- Potom si očistite obočie a pokožku tváre.- Po použití obrúsky neotvárajte oko asi 10 sekúnd.- Nechajte zaschnúť, neoplachujte.- Opakujte operáciu okolo druhej oko pomocou novej utierky.
Kontraindikácie: - nepoužívajte, ak je obal poškodený, - nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek prípravku, a ak sa objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať, - nepoužívajte na poškodenú alebo poranenú pokožku, - nepoužívajte po dátume exspirácie uvedenom na obale, - uchovávajte mimo dosahu detí, - prípravok je určený na vonkajšie použitie, - skladujte pri izbovej teplote od 8 do 25°C.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 5900741962092 |
Druh | Tkanivá |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,15 kg |
Typ pleti | Pre všetky typy pokožky |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Balenie | Vrecúško |
Kapacita | 120 ml |
Vedúca zložka | Pantenol |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac