SIEŤOVÝ ADAPTÉR USB NABÍJAČKA USA UK EU YT-81300
Kód tovaru: 12736599002
- Stav: Nové
- Značka: Yato
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Adaptér so vstavanou nabíjačkou s dvoma portami USB s technológiou rýchleho nabíjania, prispôsobený štandardu viac ako 150 krajín.
Zasúvateľné zástrčky s uzamykacím mechanizmom, ktorý zabraňuje zasunutiu kolíkov späť do bývanie. Adaptér je proti skratu chránený ľahko prístupnou keramickou poistkou. Kryt vyrobený z odolného plastu spomaľujúceho horenie.
FUNKCIA ADAPTÉRA
✅ univerzálna zásuvka s detskou poistkou
✅ štyri typy zástrčiek
✅ maximálny výkon pri 230 V: 1840 W
✅ keramická poistka: 8 A
✅ rozmery: 68 x 53 x 52 mm
✅ náhradná poistka súčasťou balenia
FUNKCIA NAPÁJANIA
✅ maximálny výkon: 18 W
✅ zásuvka USB-C v PD (napájanie) technológia: 5V/3 A, 9V/2 A, 12V/1,5 A
✅ USB-A zásuvka v technológii Q.C. 3.0 (rýchle nabíjanie): 5V/3 A, 9V/2 A, 12V/1,5 A
TECHNOLÓGIA RÝCHLEHO NABÍJANIA
Smartfón takmer pre všetky moderné mobilné zariadenia alebo tablet podporuje technológiu rýchleho nabíjania. Najpopulárnejšie z nich sú PD a Q.C. Táto technológia skrátka umožňuje nabíjanie batérie vyšším napätím pomocou štandardného USB kábla.
Vyhradený systém správy batérie komunikuje s nabíjačkou, dokáže určiť jej možnosti a prispôsobiť sa im. Vyššie napätie umožňuje nabíjanie nižším prúdom pri zachovaní rovnakého výkonu. Napríklad pri napätí 5 V a prúde 3 A získame výkon 18 W, pri napätí 9 V a prúde 2 A bude tento výkon tiež 18 W. Podobne pri napätí 12 V a prúd 1,5 A.
Ak dostaneme rovnaký výkon pri každom napätí, aký to má zmysel? Pamätajte na obmedzenia kábla aj samotnej batérie. Čím vyšší je prúd, tým ťažšie je to pre tenké drôty kábla, jeho zástrčky a systém správy batérie. Napríklad, hoci nabíjačka dokáže poskytnúť prúd 3 A pri napätí 5 V, systém správy káblov a batérie v telefóne zvyčajne nedostane viac ako 2 A, čo sa v konečnom dôsledku premietne do výkonu okolo 10 W. , ak zvýšime napätie, napríklad V, tak pri rovnakom nabíjacom prúde získame 18 W, teda zariadenie nabijeme takmer dvakrát rýchlejšie.
Moderné smartfóny sú čoraz častejšie dodávané bez nabíjačiek v názve ekológie. Univerzálny cestovný adaptér YATO je nielen nevyhnutným produktom na cesty do zahraničia, ale aj kvalitnou rýchlonabíjačkou s parametrami potvrdenými mnohými testami, ktorá dokáže bezpečne nabiť naše smartfóny aj tablety.
POZNÁMKA
b>Sieťové napätie vo väčšine krajín používajúcich štandard zásuviek typu A, B a I sa líši od európskeho štandardu. Adaptér neprevádza 230 V sieťové napätie na 110 V. Zariadenia, ktoré nie sú navrhnuté na prevádzku v rozsahu AC 100 – 250 V, nemusia fungovať správne.
Stav | Nové |
Značka | Yato |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac