K2 2x PLASTIPOX LEPIDLO NA PLASTY ODMASŤOVAČ PRO
Kód tovaru: 12760702302
- Stav: Nové
- Typ: Epoxid
- Účel: Keramika, Kovy, Sklo, Plasty
- Kapacita balenia: 25 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Katalógové číslo výrobcu: B478
- Značka: K2
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
+ KLINET D2001 ODMAŠŤOVAČ
PLASTIPOX Absolútna revolúcia v lepení plastov. Profesionálne, dvojzložkové lepidlo na plasty a iné povrchy s jedinečnou pevnosťou a odolnosťou. Inovatívna receptúra lepidla zaisťuje najvyššiu kvalitu a trvácnosť spoja.
KLINET Nekompromisný a mimoriadne účinný prostriedok na profesionálnu kontrolu lakov na báze izopropylalkoholu (IPA). Nie je to náhoda. Ide o vysoko čistý primárny produkt, vytvorený od základov pre profesionálne použitie a najvyššiu kvalitu, ako výsledok premysleného a inovatívneho výrobného procesu. Neobsahuje žiadne nežiaduce zlúčeniny, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na lak.
Trvalo spája väčšinu kombinácií rôznych materiálov, ako napríklad:
- väčšina plastov
- plasty
- kovy
- nehrdzavejúca oceľ
- sklo
- keramika
- porcelán
- sklolaminát
- PVC
- koža
- drevo a mnoho ďalších materiálov.
Úspešne sa dá použiť ako lepidlo na plasty automobilov.
Dvojzložkové lepidlo na plasty K2 Plastipox má vysokú odolnosť proti nárazu, vode, benzínu, petroleju a olejom. Dokonale vypĺňa dutiny až do hrúbky 10 mm. Začne tuhnúť po 7 minútach. Lepený predmet je možné posúvať po 15 minútach, po 2 hodinách spoj dosiahne 75% pevnosť a po 24 hodinách je úplne vytvrdený. Farba – mliečna.
Pri nižších teplotách môže byť čas tuhnutia dlhší. Plne vytvrdený spoj vydrží: od -55°C do +120°C. Pevnosť spoja v tlaku až 305 kg/cm2.
K2 Plastipox je ponúkaný vo forme lepidla v injekčnej striekačke. Inovatívny injekčný aplikátor zaručuje jednoduché použitie a optimálne dávkovanie oboch zložiek súčasne. Uzavretá striekačka chráni produkt pred vyschnutím, vďaka čomu si lepidlo po otvorení dlho zachováva svoje vlastnosti a nevysychá.
Nespája plasty z PE polyetylénu a PP polypropylénu.
Ak hľadáte silné lepidlo na plasty, lepidlo na zváranie plastov alebo automobilové lepidlo na plasty, už nehľadajte.
K2 Plastipox spojí povrchy raz a navždy.
Stav | Nové |
Typ | Epoxid |
Účel | Keramika, Kovy, Sklo, Plasty |
Kapacita balenia | 25 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Katalógové číslo výrobcu | B478 |
Značka | K2 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac