Technické tkané pletivo pozinkované, oko 7mm, drôt 1mm
Kód tovaru: 12767559424
- Stav: Nové
- Značka: Arpem Steel
- Vyrobené z materiálu: Galvanizovaná oceľ
- Šírka: 1000 mm
- Dĺžka: 500 mm
- Hrúbka drôtu: 1 mm
- Veľkosť oka: 7 mm
- Kód výrobcu: 7,0/1,0/1/K/O/ARPEM
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
ARPEM STEEL zvlnené pozinkované pletivo, šírka 1000 mm
1 KUS = 1000 mm x 500 mm (1,0 m x 0,5 m)
ak si kúpite viac ako 1 kus, získate prijať sieť v jednom kuse (iba pre spôsob dopravy – kuriér)
Príklad:
2 ks = 1000 mm x 1000 mm (1,0 m x 1,0 m)
5 ks = 1000 mm x 2500 mm (1,0 m x 2,5 m)
atď.
Maximálna dĺžka v jednej sekcii je 10 m (20 ks)
POZNÁMKA :
Pri výbere schránky na balíky ako spôsobu doručenia je sieť vždy odoslaná vo formáte 1000 mm x 500 mm
Príklad:
2 ks = dostanete 2 formáty s rozmermi = 1000mm x 500mm
4 ks = dostanete 4 formáty s rozmermi = 1000mm x 500mm
Maximálne množstvo pre zásielku zo skrinky na balíky - 4 ks.
Pozinková technická tkaná sieťovina/okenná sieťka, sieťka 7x7mm, drôt 1mm- Veľkosť oka: 7mm
- Hrúbka drôtu: 1 mm
- Šírka kotúča: 1 000 mm
- Sito (sieťka): 3
- Verzia: 77 %
- Kvalita ocele : pozinkované
- rezané pletivo z rolky, šírka 1000 mm
Spoľahlivá kvalita – pozinkované pletivo Arpem Steel :
Pletivá značky Arpem Steel sú vyrobené z vysokokvalitného drôtu Galvanizácia je proces, pri ktorom sa na oceľový drôt nanáša ochranný zinkový povlak. Tento proces zabraňuje hrdzaveniu.
Pozinkovanie / galvanizáciu je možné vykonať pred alebo po zhotovení pletiva.
Pozinkovanie pred je najlacnejšou možnosťou výroby tohto typu pletiva. Nevýhodou takto vyrobeného pletiva je, že pozinkovaný drôt použitý na jeho výrobu je náchylný na stratu zinkovej vrstvy v miestach, kde je pletivo zvarené.
V prípade pozinkovania pletiva po tzv. proces tkania / zvárania / zvárania sa hotový výrobok umiestni do galvanizačnej nádrže. Vďaka tomuto postupu je sieťka úplne pokrytá vrstvou zinku, vrátane spojov vytvorených po zváraní. Táto možnosť je drahšia, ale ponúka vyššiu úroveň odolnosti proti korózii.
Arpem Steel pozinkovaná tkaná sieť je galvanizovaná ihneď po procese tkania. Vďaka tomu zákazník dostáva tovar najvyššej kvality.
Uplatnenie - pozinkované tkané pletivo:
- v poľnohospodárskych a záhradníckych farmách
- okná a bezpečnosť pokrýva
- v archeológii
- stavebné projekty
- bezpečnosť / ochrana
- separácia častíc
- všeobecné priemyselné aplikácie
Pozývame Vás zoznámiť sa s produktmi značky Arpem Steel - v našej stálej ponuke nájdete:nerezové sitá, filtračné sitá s veľkosťou oka od 0,026 mm do 50 mm. b>Pozrite si našu ponuku na Allegru.
Stav | Nové |
Značka | Arpem Steel |
Vyrobené z materiálu | Galvanizovaná oceľ |
Šírka | 1000 mm |
Dĺžka | 500 mm |
Hrúbka drôtu | 1 mm |
Veľkosť oka | 7 mm |
Kód výrobcu | 7,0/1,0/1/K/O/ARPEM |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac