Napájací adaptér HK3 VIOFO
Kód tovaru: 12884391603
- Stav: Nové
- Výrobca: inny (Viofo)
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
NAPÁJOVÝ ADAPTÉR ACC HK3 STRUČNE
- Vysokotriedne príslušenstvo VIOFO pre autokamery
- Továrenský produkt nový a originálny
- Ochrana pred úplným vybitím autobatérie prerušením napájania pri nízkom napätí batérie. Ďalšie vybíjanie by mohlo batériu úplne vybiť a spôsobiť nezvratné nepriaznivé zmeny v batérii.
- Vypínacie napätie môže byť príliš nízke na naštartovanie vozidla a závisí od štartovacieho prúdu, kapacity batérie , stav batérie a teplota.
Špecifikácia:
- Napájacie napätie: 12-24V
- Výstupné napätie: 5 V 2,0 A
- Dĺžka kábla USB: 3 m
- Napájanie dĺžka kábla: približne 80 cm
- Priemer filtra: 14 mm
- Vzdialenosť filtra od konektora miniUSB: 15 cm
- USB výstup: mini USB
- Parkovací režim: Adaptér má ďalší kábel pripojený k zapaľovaniu, ktorý umožňuje rýchle prepnutie na parkovanie režime kamerami z A129, A129PRO a A119V3
POZOR! Odporúčame, aby adaptér inštalovali odborníci kvalifikovaní v oblasti automobilovej elektroniky . V extrémnych prípadoch môže nesprávne pripojenie adaptéra spôsobiť poškodenie adaptéra alebo elektrickej inštalácie vozidla!
Ochrana batérie
Adaptér Viofo Hardwire Kit funguje s 12-24V elektroinštaláciou a umožňuje vám nastaviť jeden štyri úrovne vypnutia napájania v prípade poklesu vstupného napätia z elektrickej inštalácie:
- 11,8V / 23,6V
- 12,0 V / 24,0 V
- 12,2 V / 24,4 V
- 12,4 V / 24,8 V
Keď je kábel ACC neaktívny (vypnuté zapaľovanie), adaptér napája kameru nepretržite, kým vstupné napätie neklesne na nastavenú medznú úroveň. Napájanie sa preruší približne do 90 sekúnd od okamihu dosiahnutia alebo prekročenia prahu vstupného napätia. Napájanie na výstupe sa obnoví po privedení napájania do kábla ACC (spustenie zapaľovania).
Stav | Nové |
Výrobca | inny (Viofo) |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac