AKCIA -18%
DOPRAVA ZADARMO
DUMELA NOAHOVA ARCHA Darček pre svätého Mikuláša
Kód tovaru: 12898831403
80,26 €
65,81 € s DPH
Skladom > 20 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 12 m+
- Značka: Dumel
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Vyrobené z materiálu: Kartón, Plast
- Efekty: Zvuk, Svetlo
- Certifikáty a schválenia: CE
- Výška produktu: 21 cm
- Šírka produktu: 34,5 cm
- Hĺbka produktu: 29,5 cm
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,59 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Noemova archa so zvieratami
- Hovorí riekanky, vydáva zvuky zvierat
- 31880
- OBJÁVANIE DUMEL
- MAĽOVANKA ZDARMA!!!
- b>
VÝHODY:)
- -Hovorí POĽSKY
- -ZVUKY ZVIERAT
- -UČÍ BÁSNE
- Z OBJAVENIA DUMEL
- DUMEL DISCOVERY sú hračky pre deti od 3 mesiacov do 15 rokov. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Každá hračka má zaujímavé funkcie, úžasné zvuky a krásne svetielka :)
- Hračka Noemova archa je skvelá vzdelávacia zábava pre každé dieťa.
- Počet zvukov a pohyblivé Prvky hračky majú pozitívny vplyv na kognitívny vývoj batoľaťa, stimulujú jeho zvedavosť a precvičujú motorickú koordináciu. Okrem toho sa batoľa pri skvelej zábave učí tvary a získava nové poznatky o zvieratkách.
- Keď stlačíte každé zvieratko, zaznie o ňom krátka básnička:
- Kôň: Inteligentný kôň sa hlasno smeje a beží všade, kam fúka vietor. Behá po lesoch, lúkach a poliach, dokáže orať aj zem.
- Prasiatko: Dve diery namiesto nosa. Je rád, keď niečo zje, bruško má vždy strapaté, je to naše milované prasiatko.
- Ovečky: Naša ovečka má bielu srsť. Vlna je usporiadaná do malých kruhov, a ak by bola tráva modrá, ovce by vyzerali ako oblaky.
- Krava: krava má dnes dôležitú vec, žuje trávu. celý deň, niekde na lúke v okolí. Vďaka kravám máme mlieko.
- Kohút: Kohút vie zobudiť každého – kravy, kone, ovce, ľudí. Je slnečno alebo fúka vietor? Kukurica hlasno kikiríka.
- Žirafa: žerie listy z vrcholku stromu, hej, žirafa, nepreháňaš ? Som hladný, takto ťa nepresvedčí.
- Lev: Lev má zuby a pazúry, je to kráľ, tak sa pozerá zhora. Myslíte si, že je to väčšie mačiatko? Je lepšie obísť kráľa.
- Tiger: Má tigrie pruhy a tigrie fúzy. Rád rýchlo behá, to sa mi páči. Ak si chcete pohladkať túto pruhovanú mačku, pozerajte sa na ňu z diaľky a budete v pokušení.
- Opica: Opica trochu poskočila a hojdala sa na liana. Sadla si na konár a zjedla 4 banány.
- Slon: Slon má veľkú šedú hlavu, kly a slonie uši. Stojí na sloních nohách a bojí sa malej myšky.
- Noe: Noe postavil archu, loď s veľkou bárkou a zhromaždil zvieratá, aby sa nebáli povodne.
- Kôš s rybamii: Ryba rada pláva, ale nechce chodiť. Má chvost a šupiny, nedvíhaj ju. Chcete sa s ňou porozprávať o podmorských zázrakoch, ryby nemajú hlas, neuspejete.
- Kôš so zeleninou: Táto loď má krásnu záhradu. veľa zeleniny na ňom. Aby zvieratá mohli zjesť, čo mali, a počas cesty nevyhladovali.
- Bežec: Zvuky plachetnice.
- Noemova archa pozostáva z 9 zvierat (slon, opica, lev, tiger, žirafa, prasa, ovca, krava a kôň).
- Každému zvieratku je priradený vhodný tvar - po umiestnení zvieraťa do vhodný tvar – budeme počuť zvuky, ktoré zviera vydáva. Okrem toho je na boku korábu kohút, ktorý pri stlačení zakikiríka.
- Pri ovládaní korábu je Noe - keď batoľa umiestni postavičku Noeho na správne miesto.
- Ovládacie prvky archy vydávajú pri otáčaní realistické zvuky. a melódie.
- Na streche archy je farebný klavír so stupnicou C dur – jasne veľké klávesy sú ideálne pre najmenších
- Rozmery:
- dĺžka - 33 cm
- šírka - 17 cm
- výška - 21 cm
- výška postavičiek - 5-9cm
- Spodok archy má kolieska, ktoré umožňujú dieťaťu tlačiť. 18-mesačné dieťa sa môže ľahko oprieť o loď rukami a cestovať po miestnosti.
- Hračka nemá malé časti.
- Vyrobená z kvalitného plastu - úplne bezpečná pre vaše dieťa. .
- Hračka napájaná batériami (2 x 1,5V AA), ktoré sú súčasťou balenia.
- Hračka určená pre deti od 12 mesiacov.
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 12 m+ |
Značka | Dumel |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Vyrobené z materiálu | Kartón, Plast |
Efekty | Zvuk, Svetlo |
Certifikáty a schválenia | CE |
Výška produktu | 21 cm |
Šírka produktu | 34,5 cm |
Hĺbka produktu | 29,5 cm |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,59 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Miloš Petranič
Super
Jozef kotlarik
Veľmi
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miloš Petranič
Super
Zobraziť viac