Ochranné chrániče sluchu pre prilbu Peltor Optime III 3M
Kód tovaru: 12990587664
- Stav: Nové
- Značka: 3M
- Model: Peltor Optime III
- Typ: Slúchadlá na prilbu
- Stupeň útlmu hluku: 34 dB
- Ochranná kategória ochranného odevu: III
- Ďalšie vlastnosti: Nastavenie veľkosti slúchadiel
- Kód výrobcu: H540P3E
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,42 kg
- Počet kusov v ponuke: 1 ks
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Boli vyvinuté pre potreby náročného prostredia svysokou intenzitou hluku.
Sú navrhnuté tak, aby chránili pred veľmi vysokou úrovňou hluku. napr. na letiskách , v baniach, lodných elektrárňach, v energetickom priemysle.
Parametre:
- Hluk: SNR=34 dB
- Široké tesnenie krúžky vyplnené mäkkou plastovou penou, ktorá zaisťuje dokonalé prispôsobenie a nízku úroveň tlaku - ochrana založená na technológii dvojitého puzdra, ktorá minimalizuje rezonanciu vo vnútri chráničov sluchu a má za následok maximálne tlmenie vysokofrekvenčného zvuku
- Akustické spojenie medzi vnútorná a vonkajšia časť puzdra zaisťuje maximálne tlmenie zvukov na nízkych frekvenciách
- Veľkosť: univerzálna
- Spĺňa normy: EN352-1
3M je americká spoločnosť s viac ako 90 000 zamestnancami po celom svete a poskytujúca služby spotrebiteľom vo viac ako 200 krajinách.
V 3M vyvíjame praktické využitie veda v rôznych oblastiach s cieľom zlepšiť kvalitu života. Ponúkajú viac ako 55 000 produktov v 5 obchodných skupinách: Zdravotníctvo, Spotrebné produkty, Bezpečnosť a grafika, Priemysel, Elektronika a Energia.
xČíslo ponuky na predaj 12990587664
Stav | Nové |
Značka | 3M |
Model | Peltor Optime III |
Typ | Slúchadlá na prilbu |
Stupeň útlmu hluku | 34 dB |
Ochranná kategória ochranného odevu | III |
Ďalšie vlastnosti | Nastavenie veľkosti slúchadiel |
Kód výrobcu | H540P3E |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,42 kg |
Počet kusov v ponuke | 1 ks |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac