K2 EVOS SAMURAI 50ml - Vôňa do auta
Kód tovaru: 12996944160
- Stav: Nové
- Výrobca: K2
- Katalógové číslo výrobcu: V052
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Aj keď je vaše auto uvedené v zozname, neznamená to, že diel bude pasovať na 100 %. Výrobca mohol použiť niekoľko typov dielov v závislosti od mnohých faktorov. Uistite sa, že diel je vhodný pre vaše auto podľa čísla podvozku (VIN) Dovoľujeme si Vás upozorniť, že originálny obal je neoddeliteľnou súčasťou výrobku a jeho nevrátenie v prípade vrátenia znižuje hodnotu tovar, za ktorý v zmysle Zákona zodpovedá spotrebiteľ.
Nezmierte sa s polovičnými mierami. Siahnite po ďalších. Jazdite životom s vôňou EVOS, jazdite ako hrdina.
Parfémy do auta K2 zo série EVOS sú mimoriadnou kompozíciou jedinečných vonných tónov inšpirovanou prírodou, ktorá je určená do moderných interiérov. autá.
Aróma EVOS nastriekaná do interiéru mu dodáva eleganciu a sofistikovanosť a zvyšuje komfort pobytu. Jazda autom sa stáva pôžitkom, oddychom a únikom do nádherného sveta luxusu. Špeciálne vybrané vonné kompozície s esenciálnymi olejmi uchvátia bohatosťou a hĺbkou vône.
Luxusná vôňa do auta EVOS je uzavretá v štýlovom sklenenom flakóne s drevenou zátkou. Množstvo dekorácií a detailov z neho robí ideálny darček pre každého, dokonca aj pre toho najnáročnejšieho automobilového nadšenca.
Autoparfémy EVOS sú perfektným spôsobom, ako predĺžiť životnosť dreveného prívesku s vôňou K2 Evos. Prívesok nastriekaný nimi je opäť naplnený ušľachtilou arómou.
Samuraj je ušľachtilá a korenistá vôňa.
V srdci samuraja je srdce z kardamónu a v jeho žilách kolujú korenisté tóny obklopené orientálnou vanilkou. .
Nóta pomaranča vás zahreje a vytvorí hrejivú a neskrotnú kompozíciu.
Vôňa vás stimuluje a motivuje k činnosti.
Zvládnete s ním akúkoľvek úlohu.
Špecifikácia:
- Rodina vôní: ORIENTÁLNA
- Horná poznámka: ORANŽOVÁ
- Srdcová poznámka: KARDAMÓN
- Základná poznámka: VANILKA
V052
Stav | Nové |
Výrobca | K2 |
Katalógové číslo výrobcu | V052 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac