POTAH NA SEDAČKU ELASTICKÁ VELÚROVÁ STOLIČKA 90-140
Kód tovaru: 13024324536
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 1083210977
- Značka: inna (ASMAT)
- Materiál spracovania: Velúr
- Farba: Iné (tmavo modré)
- Účel: Na pohovku (pohovku)
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
NOVINKA V NAŠEJ PONUKE - ELASTICKÝ POTAH NA SEDAČKU
Táto predajná ponuka sa týka poťahu, ktorý je vhodný na kreslo/pohovku (1-sed) so šírkou 90-140 cm , tmavomodráELASTICKÝ VELÚROVÝ POTAH NA STOLIČKU ALEBO POHOVKU + FIXAČNÉ VALCE ZDARMA
FARBA: TMAVOMODRÁ
Popis produktu:
✔️ Ohybný, hladký a odolný poťahso zamatovou textúrou na pohovku, pohovku alebo rohovú pohovku,
✔️ Poťahy sú flexibilnéčo ich robí vhodnými pre rôzne tvary pohoviek a ľahko sa montujú a rozkladajú,
✔️Ľahko sa rozťahujú vo všetkých smeroch, prispôsobuje sa tvaru nábytku so šírkou 90-140 cm,
✔️ Zamaskuje nečistoty, poškodenia a defektypôvodného čalúnenia,
✔️ Navyše ochráni pohovku pred ďalšími škvrnami, zvieracími chlpmi a iným druhom poškodenia,
✔️ Atraktívne a výrazné farby dodá vášmu nábytku nový vzhľad a zvýrazní jeho charakter interiéru,
✔️Jednoducho sa udržiava v čistote - ručné pranie alebo pranie v práčke pri 40 stupňoch Celzia, p>
✔️ Poťah pripomína plachtu, ktorá sa hodí prichytí sa k nábytku a nedeformuje sa,
✔️ Výrobok má všité elastické pásy, ktoré bránia jeho posúvaniuz nábytku,
✔️ Dodávané spenovýmivalčekmi na uchytenie, vďaka ktorým sa poťah lepšie prispôsobí tvaru nábytku,
✔️ Vzor je dostupný v našich ponukách v 4 veľkostiach (pre jednomiestny nábytok90-140 cm, dvojitý – 145-185 cm, trojmiestny – 190-230 cm, štyri osoby – 235-300 cm) a v rôznych farbách.
Vrelo odporúčame!
Materiál: 92 % polyester, 8 % elastan (spandex). Materiálové zloženie zaručuje vysokú rozťažnosť a vysokú rozťažnosť (vracia sa do predchádzajúceho tvaru), materiál je pevný , mäkký, odolný voči tuku, potu, pracím práškom, nespôsobuje alergie a nevytvára statickú elektrinu.
- Mäkký a plyšový
- Naťahovací a pružný
- Silný a odolný
- Módny a pohodlný
- Bezpečný a ľahko sa čistí
PONUKA PRE KRYT O ŠÍRKE 90-140 CM
ROZMERY POKROV:
Pri výbere poťahu si prosím pozorne pohovku zmerajte podľa schémy na fotografii
1OS- 90-140CM
2OS- 145-185CM
3OS- 190-230CM
4OS- 235-300CM
Poťahy
Na rohovú pohovku si musíte zakúpiť 2 poťahy, jeden vo veľkosti od bodov A po A, druhý vo veľkosti od bodov B po B, ako je znázornené na grafickom obrázku.
Na rohovú pohovku v tvare U si musíte zakúpiť 3 poťahy, jeden vo veľkosti body A až A a druhý vo veľkosti body B až Ba tretí v rozmere odbodov A po Bpodľa grafického obrázku.
Súprava obsahuje 6 penových valčekov, ktoré uľahčia nasadenie poťahu na nábytok. Po nasadení poťahu obtočte materiál okolo valčekov a zatlačte ho do štrbín pohovky.
POKYNY NA MONTÁŽ KRYTU:
1. PO ROZBALENÍ POTAHU NÁJDETE ŠTÍTOK(JE TO ZADNÁ STRANA POTAHU) A PREDÚČAJTE PREDNÝ ČASŤ POKRHU CEZ SEDADLO A OPIERKU. NALOŽTE ZADNÚ STRANU KRYTU NA OPERAČKU A STIAHNITE DOLE.
2. ZAŤAŽTE PREDDNÚ ČASŤ KRYTU NA SEDADLO A OPIERKY A OPRAVTE UMIESTNENIE KRYTU.
3. UPRAVTE RUKÁV POHOVKY TAK, ABY SA STRUNKY PÝŠLI NA DNO POHOVKY
4. JEMNEZAŤAHUJTE A ZAVÁŽTE Šnúrky ZO DNO POHOVKY
5. NADBYTOČNÁ LÁTKA VLOŽKA DO MEDZERNY MEDZI SEDADLOM, CHRBTOM A OPIERKAMI. ABY SI KRYT LEPŠIE UDRŽAL NA SOUCHU, MÔŽETE POUŽÍVAŤ UPEVNENIA STYROFOAM, KTORÉ DOSTANETE ZADARMO
6. VYKONAJTE FINANČNÉ OPRAVY – HOTOVO!
POKRHY SEDIA NA MNOHÉ TVARY SEDAČIEK, PRÍKLADY ICH SÚ UVEDENÉ NIŽŠIE
Farby našich produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočných – je to spôsobené odlišným nastavením dostupného počítačového vybavenia, najmä nastavením monitora a grafickej karty.
Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou širokou ponukou poťahy na nábytok, ktoré pre vás budeme neustále rozširovať :)
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 1083210977 |
Značka | inna (ASMAT) |
Materiál spracovania | Velúr |
Farba | Iné (tmavo modré) |
Účel | Na pohovku (pohovku) |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac