DOPRAVA ZADARMO
STOJANÝ NAPÁJACÍ PÁS 12 VSTUPOV 4XUSB 5M KÁBEL
Kód tovaru: 13066572480
121,90 € s DPH
Skladom > 20 ks
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Značka: Inna (koosla)
- Farba: Biela
- Model: K-12
- Dĺžka kábla: 5 m
- Maximálne zaťaženie: 4000 W
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,4 kg
- Kód výrobcu: Koos
- Počet zásuviek: 14
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- 16 v 1 zásuvková lišta: 12 AC zásuviek a 4 USB porty sú integrované v zásuvkovej veži (veľkosť: 11 cm x 11 cm x 21,5 cm), priestorovo úsporná zásuvková veža udrží na vašom stole poriadok s minimálnym priestorom požiadavka. 4000W super výkon dokáže uspokojiť základné potreby vašich domácich spotrebičov alebo kancelárskeho vybavenia atď. 5 m kábel: S 12-kolíkovou zásuvkou Koosla s 5 m predlžovacím káblom môžete umiestniť vežu so zásuvkou USB kdekoľvek chcete, už nikdy nebudete musieť kupovať ďalšie predlžovacie káble Nezávislé ovládanie: USB predlžovací kábel má v hornej časti ovládací spínač, ktorý okamžite preruší celé napájanie zásuvkovej veže. Prepínač je možné priamo stlačiť na vypnutie napájania, keď sa nepoužíva, čo šetrí energiu a čas a predchádza zbytočným problémom. Vysoká bezpečnosť: Dlhý viaczásuvkový kábel je v súlade s CE a RoHS a je vyrobený z ohňovzdorného PC materiálu + ABS plášťa, ktorý vydrží teploty až 750 °C. Spoľahlivý spínač preťaženia sa automaticky aktivuje, aby ochránil vaše zariadenia pri preťažení/prehriatí/skrate
- Nezávislé ovládanie USB napájací pásik má v hornej časti ovládací spínač, ktorý naraz preruší celé napájanie zásuvkovej veže. Prepínač je možné ovládať priamo, aby sa vypol napájanie, keď sa nepoužíva, čím sa šetrí elektrina aj čas a predchádza sa zbytočným problémom.
- Ohňovzdorný materiál PC + škrupina ABS Ohňovzdorný náter odoláva teplotám až do 750 °C, čím sa maximalizuje bezpečnosť. Jeho používanie je 100% bezpečné
- 5 m vysokovýkonný kábel V porovnaní s 10A káblami, Koosla power strip používa 16A káble s maximálnym limitom výkonu 4000W, takže sa už nemusíte obávať, že nie sú súčasne používané vysokovýkonné zariadenia a bezpečnosť je výrazne vylepšená.
- Ochrana proti prebitiu Keď celkové napätie presiahne 4 000 W, táto zásuvková veža sa automaticky vypne, aby ochránila pripojené zariadenia.
Stav | Nové |
Značka | Inna (koosla) |
Farba | Biela |
Model | K-12 |
Dĺžka kábla | 5 m |
Maximálne zaťaženie | 4000 W |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,4 kg |
Kód výrobcu | Koos |
Počet zásuviek | 14 |
Stav balenia | Originál |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Bogumila Woźniak
Dobre
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Miroslav Goldberger
Veľmi spokojný aj s cenou a dodaním.
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Ivan Bartoš
Veľmi spokojný, dobrá cena a rýchle dodanie.
Jozef kotlarik
Veľmi
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Ivan Bartoš
Veľmi spokojný, dobrá cena a rýchle dodanie.
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Pavol H
Promptné vybavenie objednávky, super cena; ďakujem
Ivan H
Všeobecná spokojnosť.
Zobraziť viac