AKCIA -9%
Umelá rastlina Aqua Nova 40 cm
Kód tovaru: 13087457993
Množstevné zľavy
Pri kúpe 1 ks18,67 € / ks
Pri kúpe 2 ks14,67 € / ks
20,52 €
18,67 € s DPH
Na preverenie
Doprava zdarma (Packeta, GLS, ParcelShop)
- Stav: Nové
- Vyrobené z materiálu: Plast
- Výška produktu: 40 cm
- Šírka produktu: 10 cm
- Hĺbka produktu: 5 cm
- Kód výrobcu: 40077
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Umelá akváriová rastlina Aqua Nova je ideálna na usporiadanie akvária v pozadí - v rohoch a pozdĺž zadnej steny nádrže. Okrem dekoratívneho prvku poslúži aj ako úkryt pre plachejšie a bojazlivejšie ryby a maska pre technické zariadenia.Rastlina pôsobí veľmi prirodzene a je pre ryby bezpečná. Je vyrobený z kvalitného, neutrálneho plastu. Pred umiestnením do akvária treba rastlinu opláchnuť vo vode. Výška 40 cm.
Stav | Nové |
Vyrobené z materiálu | Plast |
Výška produktu | 40 cm |
Šírka produktu | 10 cm |
Hĺbka produktu | 5 cm |
Kód výrobcu | 40077 |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Jozef kotlarik
Veľmi
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
IGOR ŠELIGA
Spokojný so sortimentom, ale s termínom dodania to
niekedy pokryvkáva
niekedy pokryvkáva
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Jana
ahoj, tovar sme objednavali 31.03.2025. tovar sme hned zaplatili bankovym prevodom. prisli mi potvrdzovacie e-maily. potom sa as ityzden nic nedialo. na Heureke sme nasli vela negativnych recenzii. dostali sme strach. nakoniec vsetko dorazilo v poriadku, prostroj aj funguje. takze tento obchod funguje. dnes je 16.04.205
Bogumila Woźniak
Dobre
Miroslav Bilica
Bol som spokojný
Lennerova Alžbeta
Super obchod,dodanie rychle,spokojnosť.
Zobraziť viac