Woodchron Impregnat Extra 2,5L ICT
Kód tovaru: 13139234315
- Stav: Nové
- Značka: Drewnochron
- Druh: Impregnácia
- Veľkosť balenia (l): Do 5 rokov
- Aplikácia: Chatky a altánky, Záhradný nábytok, Ploty, Drevené terasy
- Kód výrobcu: 364423
- Hmotnosť produktu s obalom: 3 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Drewnochron Impregnat Extra 2,5 l TIK
Ochrana dreva Extra náterová impregnácia 2,5L
Farba: TIK
Technické údaje:
- Účinnosť: až 12 m2/l pri jednej vrstve
- Odporúčaný počet vrstiev: 2
Najdôležitejšie výhody:
- Aqua Stop System - dokonalá ochrana proti vode
- Č. 1 na poľskom trhu
- Vodoodolný náter Odolný voči dažďu, snehu a slnku
- Chráni drevo pred UV žiarením
- Optimálna priľnavosť k drevu
- Zachováva prirodzenú kresbu dreva
- Nespôsobuje koróziu pri kombinácii dreva s kovovými prvkami (napr. klince, kovové kovania)
- Náter chránený proti plesniam a riasam
- 7 rokov náterovej ochrany*
* pre zvislé povrchy v závislosti od prevádzkových podmienok
Impregnácia je určený na ochranné a dekoratívne nátery drevených predmetov mimo miestností (dvere, okná, záhradný nábytok, vonkajšie obklady, altánky, altánky, ploty, stropné a strešné konštrukcie a pod.) a vnútri miestností, ktoré nie sú určené na trvalý pobyt osôb , napríklad atiky , atiky.
Aqua Stop System je technológia, ktorá je založená na použití špeciálnych, vodu odpudzujúcich oligomérnych častíc, vďaka ktorým je povrch dreva dokonale chránený proti prenikaniu vody, ktorá ľahko steká z povlaku. Vďaka použitiu tejto technológie je lakované drevo odolné voči poveternostným vplyvom.
Náter je chránený proti plesniam a riasam. Extra Coating Impregnat používaný na surové drevo vyžaduje základný náter Drewnochron Impregnat Grunt R, ktorý poskytuje plnú biologickú ochranu dreva.
Stav | Nové |
Značka | Drewnochron |
Druh | Impregnácia |
Veľkosť balenia (l) | Do 5 rokov |
Aplikácia | Chatky a altánky, Záhradný nábytok, Ploty, Drevené terasy |
Kód výrobcu | 364423 |
Hmotnosť produktu s obalom | 3 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac