LEGO Creator Biely králik 31133
Kód tovaru: 13152012383
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 8 rokov +
- Nastaviť názov: Biely králik 31133
- Počet položiek: 258
- Číslo výrobku: 31133
- Certifikáty a schválenia: CE
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,417 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
LEGO Creator
White Rabbit
KATALÓGOVÉ ČÍSLO: 31133
LINE: Tvorca
POČET KUSOV: 258
VEK: 8+
S LEGO® Creator 3- Súprava v 1 Biely králik (31133) Deti vo veku osem a viac rokov môžu hrať zábavné príbehy. Súčasťou je zajačik z kociek s pohyblivou hlavou, nohami, ústami a ušami. Pre zvieratko sú pripravené aj dve maškrty: mrkvička alebo kvietok. Nepretržitá, nápaditá hra pre milovníkov zvieratiek So súpravou LEGO Creator 3v1 sa deti môžu hrať s tromi rôznymi modelmi. Môžu si postaviť zajačika a potom z neho urobiť krásneho kakadu, ktorý jedia zrná alebo rozkošného bieleho tuleňa s rybou pochúťkou. Zábavná digitálna zábava pre fanúšikov LEGO Aplikácia LEGO Builder prevedie deti procesom stavania, takže môžu približovať, otáčať a vizualizovať model pri stavaní, čo im dáva uspokojenie zo stavania samostatne.
3- hračka v 1 – milovníci zvieratiek si môžu neobmedzene hrať so súpravou LEGO® Creator 3 v 1 Biely králik (31133), ktorá vám umožní postaviť bieleho králika, kakadu a bieleho tuleňa
Neobmedzené možnosti hry - deti sa môžu hrať s lesným zajačikom, papagájom kakadu sediacim na strome alebo bielym tuleňom plávajúcim v mori
Pohybujúce sa zvieratá - králik hýbe hlavou, nohami, ústami a ušami, papagáj môže hýbať krídlami, chvostom, krkom a otáčať hlavou o 360 stupňov, zatiaľ čo tuleň hýbe ústami a plutvami
Veľa doplnkov - králik má mrkvu a kvet, papagáj môže "zožrať" semienka a tuleň má rybku, ktorá sa mu prichytí na ústa
Zábavné stavanie s touto 258-dielnou stavebnicou umožňuje deťom vo veku od ôsmich rokov užiť si radosť a uspokojenie zo stavacích hier. Je to kreatívny darček pre fanúšikov LEGO® kociek
Zábava na cestách – králik je vysoký 15 cm, takže ho deti môžu ľahko vziať kamkoľvek
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 8 rokov + |
Nastaviť názov | Biely králik 31133 |
Počet položiek | 258 |
Číslo výrobku | 31133 |
Certifikáty a schválenia | CE |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,417 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac