SEMILAC HYBRID POLISH 461 HOLLYWOOD SILVER 7ML
Kód tovaru: 13157280071
- Stav: Nové
- Druh: Farebný lak
- Farba: Odtiene sivej a striebornej
- Názov farby podľa výrobcu: 461 HOLLYWOOD STRIEBORNÉ
- Vlastnosti: Na dekorácie
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Kapacita: 7 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,041 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Hlboký odtieň striebornej vo vintage štýle a s FLASH efektom. Toto je rozhodne vydarená kombinácia 70. rokov a elegancie, ktorá vás roztancuje vo vlastnom bývaní miestnosť!
Efekt:Blesk – lesklé častice
Pokrytie:Plné
Farba skupina: Strieborná
Kapacita:7 ml
? JE ČAS SVIETIŤ
Nechajte sa unášať hudbou a náladou! Táto farba vám nepochybne dodá sebavedomie a pozitívne vás naladí na celý večer. Keď svetlo zhasne a jediným zdrojom svetla je domáca DISCO žiarovka, vaše ruky sa rozžiaria neuveriteľnou žiarou a budú prúdiť v rytme vašich obľúbených hitov!
? APLIKÁCIA
Na vytvrdenú vrstvu obľúbenej hybridnej bázy naneste tenkú vrstvu lakua následne vytvrdnite pomocou UVLED lampy. Neaplikujte priamo na nechtovú platničku. Pre dosiahnutie uspokojivého efektu môžete aplikáciu farby opakovať. Dokončite styling nanesením a vytvrdením vášho obľúbeného Semilac Top.
DOBA TVRDENIA
12 W LED UV lampa – 60 sekúnd . p>
UV LED lampa 24W/36 – 30 sekúnd.
UV LED lampa 24W/48 – 30 sekúnd .
Diamantová UV LED lampa 24W/48 – 30 sekúnd.
Diamantová UV LED lampa 36W/54 – 30 sekúnd .
Stav | Nové |
Druh | Farebný lak |
Farba | Odtiene sivej a striebornej |
Názov farby podľa výrobcu | 461 HOLLYWOOD STRIEBORNÉ |
Vlastnosti | Na dekorácie |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Kapacita | 7 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,041 kg |
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac