LEGO Avatar Flying Mountains: Station 26 a Samson
Kód tovaru: 13170144031
- Stav: Nové
- Vek dieťaťa: 9 rokov +
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Nastaviť názov: Plávajúce hory: Miesto 26 a RDA Samson
- Počet položiek: 1
- Číslo výrobku: 75573
- Certifikáty a schválenia: CE, FSC
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,25 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Rozmery: 28,2 x 7,9 x 54,0 cm
Rok vydania: 2022
EAN: 5702016913781
Doprajte deťom veľa zábavy
S LEGO® Avatar Flying Mountains: Station čaká na každého fanúšika Avatara vo veku deväť a viac dobrodružstvo 26 a Samson ZPZ (75573). Sada obsahuje 2 minifigúrky Jakea Sullyho (v podobe Na'vi a človeka), 3 ďalšie minifigúrky, tmavého koňa (Pa'li), futuristickú helikoptéru SA-2 Samson, spojovaciu stanicu na pozícii 26 a budovu so svetlom. up elements
Nekonečná zábava pre deti a filmových nadšencov
Rôzne zberateľské súpravy LEGO® Avatar (predávajú sa samostatne) vám umožňujú vytvoriť viacero verzií Pandory a podnietiť vašu túžbu objavovať.
Nekonečná zábava
Zapáľte vášeň fanúšika Avatara s touto kreatívnou súpravou, ktorá umožňuje deťom pretvárať scény z filmu alebo ich vlastné príbehy samy alebo s priateľmi a rodinou. Kombinujte súpravy (predávajú sa samostatne) na vytvorenie rôznych verzií Pandory.
Pohybujúce sa vrtule a vrchlík
Otáčajúce sa vrtule a otvárací vrchlík SA-2 Helikoptéra Samson.
Zdvíhacia strecha
Do kabíny sa ľahko zmestí Jakeov invalidný vozík.
Stánok Pandora b>
Vytvorte dynamickú scénu pomocou prenosnej kabíny a helikoptéry.
Veľa možností
S ikonickými postavami a miestami umožňujú súpravy LEGO Avatar deti zabávať sa a vytvárať nové príbehy. Modely vyzerajú na poličke skvele a detailné prvky umožňujú rozmiestnenie postáv do rôznych póz, takže aj starší fanúšikovia sa môžu skvele zabaviť pri znovuobjavovaní tohto farebného vesmíru.
Darček pre filmových fanúšikov a prírodu milenci
Táto súprava LEGO® Avatar je nápaditý darček pre milovníkov vedy, prírody a voľnej tvorby.
Preskúmajte Pandoru s Jakeom, Normom, Dr. Grace a Trudy s týmto Sada LEGO® Avatar! Nastúpte na helikoptéru Samson SA-2 a odleťte na miesto 26, potom navštívte laboratórium, aby ste pomohli Dr. Grace analyzovať rastliny. Umiestnite Jakea do Spojovacej jednotky a zobuďte jeho avatara. Pozri, čierny kôň! Skočte mu na chrbát, spojte sa s ním a skontrolujte oblasť s Jakeom a Normom. Keď zhromaždíte svoje informácie, nahláste sa Dr. Grace!
- Dobrodružstvo a zábava – deti od 9 rokov môžu objavovať svet Pandora a vytvárať nekonečné príbehy, keď stavajú a hrajú sa s LEGO® Avatar Flying Mountains: Station 26 a Samson ZPZ (75573).
- Čo je v krabici – Táto LEGO® súprava obsahuje 5 minifigúrok, figúrku tmavého koňa (Pa'li), helikoptéru SA-2 Samson, spojovacia stanica na stanici 26 a scéna s prvkami žiariacimi v tme. Hrajte alebo zobrazujte – deti a fanúšikovia Avatara môžu pretvárať scény z filmu, rozprávať nové príbehy alebo vytvárať dynamickú diorámu s helikoptérou SA-2 Samson lietanie nad laboratóriom a spojovacou stanicou
- Preskúmajte Pandoru – Oddaní ochrancovia životného prostredia môžu stráviť hodiny skúmaním Pandory na palube futuristickej helikoptéry SA-2 Samson alebo vedeckou prácou v laboratóriu na stánku 26
- Inšpiratívne darček - Vrtuľník SA-2 Samson meria cez 11 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 24 cm na šírku. Laboratórium na stanici 26 je 16 cm vysoké a 20 cm široké
- Tri inštruktážne brožúry – Všetky LEGO® Avatar sady sa dodávajú s tromi inštruktážnymi brožúrami, takže priatelia alebo rodina môžu spoločne zostavovať rôzne časti modelu
- Návrat na Pandoru – Táto a ďalšie súpravy LEGO® Avatar (predávajú sa samostatne) sú skvelým narodeninovým alebo sviatočným darčekom pre filmových fanúšikov a inšpirujú deti všetkých vekových kategórií k hre
- Vysoká kvalita – konštrukčné prvky Produkty LEGO® spĺňajú najvyššie štandardy kvality, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa jednoducho používajú – tak je to už od roku 1958
- Bezpečnosť na prvom mieste – testujeme LEGO® kúsky, aby sme sa uistili, že každá stavebnica Avatar spĺňa prísne bezpečnostné požiadavky a je odolný a pripravený na hranie
Pozrite si video a zistite, čo je v tejto súprave
Pozrite si video b>
Stav | Nové |
Vek dieťaťa | 9 rokov + |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Nastaviť názov | Plávajúce hory: Miesto 26 a RDA Samson |
Počet položiek | 1 |
Číslo výrobku | 75573 |
Certifikáty a schválenia | CE, FSC |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,25 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac